Türk Kızılayı Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Kızılay, Türkiye’nin başta gelen yardım kuruluşları arasında en üst sırada yer almaktadır. 11 Haziran 1868 tarihinde kurulmuş olan kurum, ülke içerisinde ve uluslararası çapta da büyük oranda çalışmalar gerçekleştirmekte ve dünyanın en büyük yardım kuruluşları arasında da yer almaktadır.

Ülkemiz içerisinde 81 ilde de hizmet vermekte olan ve doğal afet gibi çeşitli acil durumlarda ilk yardıma koşan kuruluş olan Kızılay, personelinin bir kısmını maaşlı bir kısmını da gönüllü olarak bünyesinde hizmet verdirmektedir.

Türk Kızılayı iş başvurusu

Kızılay İş İlanları

Ülkemiz içerisinde çalışmakta olan en köklü ve en eski yardım kuruluşlarından olan Kızılay, pek çok farklı insani yardım alanlarında bizzat çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Bir kısım maaşlı personel ve bir kısım da gönüllü stajyer personelle çalışmalarını sürdürmekte olan Kızılay, ülkemiz içerisinde lokal ve uluslararası alanda da genel olmak üzere oldukça büyük bir çapta çalışma ağını bünyesinde toplamış durumdadır. Özellikle Ankara başta olmak üzere 81 ilde iş ilanı vermekte olan kurum, bu açık iş pozisyonlarını düzenli olarak güncellemekte ve yenilemektedir.

fatgpt

Nasıl Başvurulur?

Kızılay’a iş başvurusunda bulunacak olan bireylerin, öncelikle firmanın resmi internet web sitesinde bulunan insan kaynakları bölümüne danışmaları ve gerekli tüm bilgileri buradan almaları gereklidir. Site içerisinde yer alan açık iş ilanları ve illere göre açık iş pozisyonları kısımları günlük olarak düzenli bir şekilde takip edilebilir ve eleman alım işlemleri hakkında doğrudan bilgi sahibi olunabilir. Ayrıca diğer iş alım sitelerinin de Kızılay’la ilgili bilgi veren bölümleri incelenebilir ve olası açılacak iş ilanları hakkında doğru bilgi sahibi olunabilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Lisans Stajyeri: Eğitim ve öğretim hayatınınüniversitekısmında halen okumakta olan kişiler, bahsi geçen kurum ve kuruluşlar bünyesinde pek çok çeşitli hayır ve yardım işlerinde lisans stajyeri olarak görev alabilirler.
  • Lise Stajyeri: Eğitim ve öğretim sürecinin şuan ki ortaöğretim veya daha eski ismiyle lise aşamasında bulunan bireyler, kurum bünyesinde çeşitli hayır ve yardım işlerinde lise stajyeri olarak görev yapabilirler.
  • Doktor: Tıp alanında çalışma gösteren profesyonel meslek üyelerine verilmekte olan genel isimdir. Doktorlar, insan sağlığından sorumludurlar ve birincil sağlık personeli olarak çeşitli hastane ve sağlık kurum ve kuruluşlarında direkt olarak hizmet sağlarlar.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: Minimum 16 Yaş.

Çalışma Saatleri: Sürekli / Tam Zamanlı.

Alım Yapılacak Şehirler: En başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye geneli.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

10 Comments

  1. Merhaba
    Tıbbi laboratuvar teknikeriyim. Kan transfüzyon deneyimim mecvut.Türk kızılayında çalışmaktan gurur duyarım.

  2. Sosyal hizmetler ön lisans mezunuyum insan insan ilişkileri kuvveti ve ekip çalışmasına uyumluyum. ilk yardım sertifikam mevcut.

  3. 1996 doğumluyum. Erzincan Üniversitesi tıbbi dökumantasyon ve sekreterlik bölümü mezunuyum. Ilkyardim serfitikam var. Kurumunuzda çalışmak istiyorum.

  4. slm ben biyolog ‘ um işsizim çalışmak istiyorum ve türk kızılayında görev almaktan gurur duyarım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*