Kiptaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kiptaş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Kiptaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kiptaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İmar planı ve mimari projeler yapmak amacıyla 1987 yılında kurulmuştur. 1989 ve 1994 yılları arasında atıl kalan Kiptaş 1995 yılında kuruluşunu tamamlayarak faaliyete başlamıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan Kiptaş İstanbul’un farklı bölgelerinde yaşanabilir ve güvenilir kentler üretmektedir. İnşaat sektörünün önemli şirketi olarak faaliyet göstermektedir.

Kiptaş iş başvurusu

Kiptaş İş İlanları

İstanbul’un tarihi ve doğal yapısını bozmadan faaliyet gösteren, şehrin orman ve su havzalarını koruyarak hızlı ve ucuz konutlar inşa eden, modern ve yaşanabilir mekanlar oluşturan bir şirkettir. Her gelir grubuna hitap eden hem estetik hem de yaşanabilir yerleşim birimleri oluşturmak için planlar üretip hayata geçiren bir şirkettir.

İstanbul’un çarpık yapılaşmasına çözüm getirmek başlıca görevi olan Kiptaş güvenli, sürdürülebilir ve daha hızlı hizmetler verebilmek adına projeler geliştirmektedir. Bu amaçla projelerde çalıştırmak üzere personel alımı yapmaktadır. Kiptaş çalışanlarının üstün performans göstermelerini sağlamak adına eğitim ve geliştirme faaliyetleri düzenlemektedir. Ayrıca öğrencilere staj olanağı sunarak sektörel gelişime katkı sağlamaktadır.

Maaş durumu çalışma saatleri ve proje alanlarına göre 2500-5000 TL arasındadır.

Nasıl Başvurulur?

Kiptaş iş ilanlarını genellikle kendi sitesinde yayınlamaktadır. Bunun dışında İŞKUR veya iş ilanları veren kariyer sitelerinden de iş alım ilanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Başvuru yapmak için şirketin web sayfasında insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden yararlanabilirsiniz. Ayrıca hazırladığınız bir CV ile doğrudan yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Kiptaş bünyesinde çalışan bir personel olmak isteyen adayların www.kiptas.istanbul adresinden ilan edilen başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. Adayları yaptığı başvurular ihtiyaç duyulduğu takdirde istihdama yönelik araştırmalarda değerlendirilmesi için kurumun İnsan Kaynakları veri tabanına kaydedilmektedir.

Başvuru yapacak olan adayların özgeçmişlerini eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. Böylelikle adayların tecrübe ve yetkinliklerine uygun iş pozisyonları konusunda adaylara daha kolay ulaşabiliriz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Genel başvuru niteliğinde düzenlenmiş ilanlara yapılan başvurular İBB bünyesinde oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye tabi tutulacak ve uygun bulunan adaylarla iletişime geçilecektir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Kiptaş özellikle şantiyelerde olmak üzere pek çok proje alanında vardiyalı sistem uygulamaktadır.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul

2 Comments

  1. Merhaba ben Mehmet Şakir Akbulut 30 yıllık mekanik tesisat işlerinde çalışıyorum pendik te ikamet ediyorum ihtiyaç varsa “çalışmak istiyorum

  2. Merhaba ben Şükrü Ünal 10 yıl beylikdüzünde apartman görevlisi olarak çalıştım eğer iş imkanı olursa çalışmaya çok ihtiyacım var teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*