Kiler Market Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Kiler Market; Vahit, Nihat ve Ümit Kiler kardeşlerin temellerini atmasıyla 1983 tarihinde kurulan bir perakende market zinciri firmasıdır. Kendi memleketleri olan Bitlis dışında Ankara, İzmir ve İstanbul gibi büyük şehirlerde yatırımlar gerçekleştirmişlerdir. Kısa sürede pek çok yeni şube açarak günümüzde Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde bulunmaktadır.

Türkiye’nin büyük gıda perakende firmalarından biri olan Kiler Market, günümüzde yaklaşık 5 bin çalışanı ve 400’e yakın mağazası ile de sektörde her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Kiler Market Personel Alımı ve İş İlanları

Kiler Market İş İlanları

Her zaman kaliteli ve taze ürünü müşterileri ile buluşturan Kiler Market, tüm sebzelerini bir günlük zaman diliminde tarladan mağaza reyonlarına taşıdıklarını dile getirmektedir. Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde olmasını sağlamak için çalışan Kiler Market, artan hizmet taleplerine cevap verebilmek için de bünyesine zaman zaman yeni eleman alımları gerçekleştirmektedir.

Şarküteri, unlu mamuller, meyve, sebze gibi pek çok gıda türünü müşterilerinin hizmetine sunan Kiler Market, çalışanlarına da pek çok avantaj sağlamaktadır.

Kiler Market, yayınladığı iş ilanlarında çok kişinin başvuruda bulunabilmesi adına alım yapılacak olan pozisyonlara katı kurallarla sınırlı şartlar tanımlamamaktadır. Dolayısıyla iş aramakta olan çoğu bireyin ilanlarını takip ettiği firmalar arasında yer almaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Kiler market yayınladığı iş ilanlarını kendi web sitesi üzerinden yapmaktadır.. Linke tıkladığınızda açılan sayfada Kiler Market’i aratarak firmanın ilan ettiği en güncel iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Kendinize en uygun pozisyonu belirledikten sonra gerekli alanları doldurup özgeçmişinizi de ekleyerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Eğer eleman alımı yapılacak olan pozisyonlardan size uygun olanı yoksa kariyer net adresine üye olarak firmayı takip edebilirsiniz. Böylece yayınlanan ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Temizlik Görevlisi: Sorumluluğundaki alanlarda gerekli hijyen koşullarını sağlayarak toz alma, silme ve yıkama işlerini yapan bireylerdir.
  • Manav: Sorumluluğundaki meyve, sebze reyonlarındaki ürünleri kontrol ederek bu ürünlerin satışlarından sorumlu olan bireylerdir.
  • Kasap: Firmanın satışa sunduğu besi hayvanlarının kesimi, depolanması, derilerinin yüzülmesi ve bu etlerin satılmasıyla sorumlu olan bireylerdir.
  • Reyon Görevlisi: Firma tarafından görevlendirilmiş olduğu reyondaki malzemelerin bakımlarıyla ve satışlarıyla sorumlu olan bireylerdir.
  • Kasiyer: Müşterilerin gerçekleştireceği ödemeler, iadelerle ilgilenerek kasaların açılış ve kapanışlarından sorumlu olan bireylerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri:  Haftada 6 gün – Her gün 9 saat mesai (Yemek, ihtiyaç ve su molaları dâhil)

Alım Yapılacak Şehirler: Ankara, İstanbul

5 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*