İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kiler Market Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kiler Market Personel Alımı Yapacak

Kiler Market’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Kiler Market bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kiler Market personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türkiye’de hizmet veren ve her ilde birçok şubesi bulunan Kiler Market zinciri yüzlerce eleman alımı yapacağını duyurdu. İş ilanı bekleyen ve bu yönde kariyer planlaması yapan kişilerin Kiler Market iş ilanlarına başvurması mümkündür.

Yüzlerce sayıda personel alacak olan Kiler Market hangi kadronun boş olduğunu ve kadroya yapılacak alıma yönelik şartların ne olduğunu açıkladı. Özellikle deneyimli insanların Kiler Market iş ilanlarına başvuru yapması uygundur.

Birçok kadroya personel alımı yapacak olan Kiler Market, iş arayan vatandaşlara müjdeli haberi verdi. Kiler Market tarafından yayınlanan ilanlar incelendiğinde birçok kişinin rahatlıkla başvuru yapabileceği pozisyonlar olduğu gözlemlenmiştir. Özellikle müşteri temsilcisi ve kasiyer alanında ciddi sayıda alım yapılacağı belirtilmiştir.

Kiler Market Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Kiler Market bünyesinde çalışanlar uygun şartları taşıdığı takdirde asgari ücret almaktadır. Aynı zamanda pozisyona göre değişiklik gösteren maaş miktarı 1404 TL ile 2000 TL arasında değişim göstermektir.

İlgili ilanların şartları ise; mümkünse deneyimli olmak, sicili temiz olmak, ekip çalışmasına uygun olmak, vardiyalı çalışmaya uygun olmak ve erkek adaylar için askerliğini yapmış olması veya tecilli olması gerektiği yönündedir. Bu şartları taşıyorsanız ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Kiler Market İş İlanları

Kiler Market iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kiler Market İş Başvurusu Formu

Kiler Market iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Kiler Market iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kiler Market ile ilgili iş ilanlarına mağaza sayfası, insan kaynakları iletişim kanalı ve kariyer sayfası üzerinden ulaşmak mümkündür. İlgili iş ilanlarına başvuru yapmak için CV hazırlamanız gerekmektedir. Hakkınızda detaylı bir şekilde bilgi veren CV’leri hazırlamak için internet üzerinden örnek CV dosyalarına ulaşabilirsiniz.

Kiler Market iş ilanları başvuru yapmak için firmanın resmi web sayfasını kullanabilirsiniz. Ayrıca size en yakın Kiler Market şubesi üzerinden başvuru yapmanız mümkündür. Bunun yanı sıra İŞKUR resmi sayfası üzerinden ilanları görebilir ve şartlarını inceleyebilirsiniz.

4 Yorum

 1. ferdi öksüz 31 Ocak 2014

  doğu anadolu bölgesi için bölge yöneticiliği için adayım

 2. emre elitek 13 Nisan 2014

  reyonda manavda tecrübem vardır acil işe ihtiyacım var lütfen irtibata geçin

 3. kazım öztürk 24 Nisan 2014

  şu an çalışıyorum ama mavavda usta ihtiyacınız olursa beni bu numaradan ulaşabilirsiniz (05367782776)

 4. kemal demir 2 Mayıs 2014

  Servis şöföru olarak çalişmak istiyorum tlf 0536 558 92 28

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir