Kibar Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kibar Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Kibar Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kibar Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kibar Holding 1972 yılında Asım Kibar tarafından kurulmuştur. Yıllar içinde aralıksız faaliyetlerini sürdüren holding bünyesinde bugün 19 şirket bulunadurmakta, bunların her birisi ulusal ve uluslararası arenada eşsiz projeler geliştirmektedirler. Her bir şirketi Türkiye’nin lokomotif güçlerinden birisi olan holding, bir taraftan da toplumsal sorumluluk projeleri hayata geçirmekte, kültür sanat, eğitim, sağlık, sürdürülebilir bir dünya adına çalışmaya devam etmektedir. Zaman zaman iş ilanları vererek kadrosunu gücendirmeye devam etmektedir.

Kibar Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Kibar Holding İş İlanları

Kibar Holding’in bugün 6.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Her geçen gün bu sayı artmaya devam etmektedir. Çalışanları daha çok muhasebe, bilgi işlem, finans, yönetim departmanlarından olmaktadır. Holdingin aranan şartları arasında bölüm olarak işletme, iktisat, endüstri mühendisliği, hukuk alanı mezunları arasından yapılmaktadır her bir pozisyon için aranan özellikler değişebilmektedir.

Pozisyon Lokasyon
Toplam Ödül ve Performans Yönetimi Kıdemli Uzmanı İstanbul(Avr.)
Finansal Planlama ve Raporlama Yöneticisi İstanbul(Avr.)
Procurement Master Data Governance Assistant Spec. İstanbul (Tümü)
Total Reward Management and Budget Executive İstanbul(Avr.)
Group Procurement Assistant Specialist İstanbul(Asya)
IT Purchasing Specialist İstanbul(Asya)
Operasyonel Mükemmellik Kıdemli Uzmanı İstanbul(Asya)
Stacker Operatörü Hatay
Strategy and Business Development Specialist İstanbul (Tümü)

Nasıl Başvurulur?

Kibar Holding iş ilanlarına başvuru yapabilmek için Kariyer.net platformunu takip etmeniz gerekmektedir. Buradaki linkten holdingin üyelik sayfasına ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Ne zaman ihtiyaç olacağını kestirmek imkânsız olduğu için zaman zaman sayfadaki açık iş ilanlarınız takip etmeniz en iyisidir. Eğer platforma üyeliğiniz bulunuyorsa ve aranan şartları taşıdığınızı düşünüyorsanız rahatça başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer üyeliğiniz yoksa ücretsiz üye olabilir, CV oluşturabilir ve ardından boş pozisyon için başvuru yapabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • İnşaat mühendisi,
 • Üretim planlama uzmanı,
 • Satış uzmanı,
 • Mekanik bakım teknisyeni,
 • Genel başvuru,
 • Araç takip ve satış sorumlusu,
 • Müşteri hizmetleri temsilcisi,
 • Güvenlik görevlisi.

Pozisyon Açıklamaları:

 • İnşaat mühendisi: Holdingin inşaat projelerinin geliştirilmesi ve devam ettirilmesi süreçlerinde görev almak.
 • Üretim planlama uzmanı: Holdingin ilgili biriminde üretim ürünlerinin planlanmasını, şirket hedefleri doğrultusunda dünya ekonomisi değerlendirilerek başarı oranının raporlanması.
 • Satış uzmanı: Holdingin geliştirmiş olduğu ürünlere, hizmetlere yönelik satış stratejilerinin geliştirilmesi.
 • Mekanik bakım teknisyeni: Holdingin fabrika ve üretim tesislerinde mekanik bakımların, onarımların ve tamirlerin yapılması, makinelerin sorunsuz çalışmasından sorumlu olunması.
 • Genel başvuru: Holdingin fabrikalarında ve diğer birimlerinde verilen görevlerin yerine getirilmesi.
 • Araç takip ve satış sorumlusu: Holdingin özellikle ikinci el araçlarının takibini, kontrolünü ve yeniden müşterilere satışının takip edilmesi.
 • Müşteri hizmetleri temsilcisi: Holdingin çağrı merkezine gelen telefonların karşılanması, soruların ve taleplerin cevaplanması, ilgili birimlere yönlendirilmesinin yapılması.
 • Güvenlik görevlisi: Holdingin ilgili birimlerinde güvenliğin sağlanması.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 19:00, Pazar günleri tatil. (Bazı birimlerde vardiyalı sistem uygulanmaktadır)

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul, Kocaeli, Hatay, Balıkesir.

Benzer İş İlanları

5 Comments

 1. Selam ben zafer demirci kalfasiyim yurt dışında büyük işler bitirdim elimde 80 kişilik demirci ekibim var sizinle çalışmak istiyorum yabanci dil arapça ve Rusça biliyorum 05374307444

 2. Van dan hasan e sınıfı ehliyetim var kpss 60 puan aldım sizden ricam sadece kendim için demiyorum doğuda ki genç işsiz kalanlara destek verin iş imkanları sağlayın tl05418720565

 3. YURTDIŞINDA ÇALIŞTIM DUVAR VE SVA USTASIYIM YURT DUŞI DA YURT İÇİDE FARK ETMEZ İŞ ARIYORUM E SINIFI SÜRÜCÜ BELGEM VE PSİKO TEKNİK BELGELERİMDE VAR SAYGILARIMLA
  05324550318 05387659407

 4. enka şirketiyle rusya da çalıştım şerematova 3 hava alanında elektrik kaynakçısı olarak çalıştım daha sonra lotus enerji firmasıyla türkmenıstanda çalıştım tğrkmenbaşında 2 adet 5000 tonluk tank yaptık yurt dışı tecrübem var elektrik ve gaz altı kaynakçısıyım şirketizde çalışmak istiyorum saygı larımla salim durmaz tel.05366588157

 5. slm iyi gunler ben afyon dinardan yaziyorum biz 15 kislik bir ekibiz mesleyimiz elektirik a dan z ye calismakdayiz eyerki is ciye ihtiyaciniz varsa ilginize tesekur ederim yurt disi tercubemiz vardir itibat nosu 05345978567 05315778586 saygilar snarim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*