Kerim Çelik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Başlıklar

Kerim Çelik Personel Alımı Yapacak

Kerim Çelik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Kerim Çelik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kerim Çelik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

kerim celik iş başvurusu

Kerim Çelik’te Çalışmak

Şirketimizde işlerin hedefleri ve organizasyon yapısı ile bütünleşik olarak tanımlanmasına yönelik bir İş Değerlendirme Sistemi uygulanır. İşe alma, kariyer yönetimi, ücretlendirme ve yan haklar için temel oluşturan bu sistemde, iş grubu ve seviye bilgisi, kişiyi değil yaptığı işi esas alarak belirlenir.

Ayrıca, kişisel performansa bağlı olarak, Grup ve Şirket uygulamalarında belirtilen şartlar doğrultusunda prim uygulaması bulunur.

Çalışanlarımızın kendi öncelikleri doğrultusunda; iş grubu ve seviye bilgisine göre kendisine tanımlı bütçe dahilinde yan haklarını seçmelerine imkan tanıyan, esnek yan haklar uygulamamız bulunur. Bu uygulama ilgili yıl içinde Nisan ayına kadar işe başlayan ve çalışmaya devam eden kişileri kapsar.

Kerim Çelik İş İlanları

Kerim Çelik iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kerim Çelik İş Başvurusu Formu

Kerim Çelik iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Kerim Çelik iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*