Kepez Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

Kepez Devlet Hastanesi, Antalya’nın Kepez ilçesinde bulunmaktadır. Temeli 2014 yılı içerisinde atılmış olup, 2016’da 388 yataklı ve A2 rolünde tamamlanmıştır. Aynı yıl acil servis hasta kabulü yapılmış olup, 2017’de Ameliyathanesi açılmıştır.

Resmi açılışı 2017’de yapılmış olan Kepez Devlet Hastanesi, 2018 senesinde 400 yataklı şekilde hizmet vermeye başlamıştır. Bünyesinde 185 uzman doktor olan kurumda 803 sağlık personeli, 13 idari personel, 307 destek personeli vardır. Böylece toplamda 1293 personeli mevcuttur. Tıbbi etik kurallara ve yasalara uygun şekilde sağlık çözümleri sunmaktadır.

Kepez Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Kepez Devlet Hastanesi İş İlanları

Kepez Devlet Hastanesi bünyesinde çok sayıda birim olup, vatandaşlara kesintisiz hizmet sunulmaktadır. Çalışanı yüzlerce olsa da sürekli büyüyen yapısı, birçok kişinin sağlık çözümleri için aktif tercih etmesi yeni personel gereksinimlerine de neden olmaktadır.

Bu nedenle yılın farklı dönemlerinde medikal, idari ve destek anlamda yeni personellerin kabulü yapılmaktadır. Bunlar iş ilanları üzerinden yapılmakta olup, adaylar bunları takip ederek kendine uygun seçenekleri görebilir.

Kamu hastanesi olması sebebiyle ilanlar kariyer sitelerinden ziyade Resmi Gazete, İŞKUR ya da ilan.gov.tr gibi resmi niteliğe sahip kaynaklardan kontrol edilmelidir.

Kepez Devlet Hastanesi Personel Alımı

Kepez Devlet Hastanesine iş başvurusunda bulunmadan önce her pozisyonun bir takım nitelikler aradığı, başvuran adaylarda bunları sağlayıp sağlanmadığının incelendiği hatırlanmalıdır. Bu sebeple adayların yetkinliklerine ne kadar uygun olduğunu değerlendirmesi önerilir.

Eğer kuruma başvurmayı düşünüyorsanız, öncelikle Kamu Personeli Seçme Sınavına girmeniz önerilir. Kamu hastanesi olduğu için, sözleşmeli memur, bakıcı gibi bir takım pozisyonlarda istenebilir. Bazılarında istenmeyecek olsa da olasılığı riske atmamak önerilir.

Eğer KPSS şartını yerine getiriyorsanız ve diğer koşullar da size uygunsa, ilanda adayların nasıl başvuru yapacağı belirtilmektedir. Bunun üzerinden gerekli müracaat işlemleri kısa sürede bitirilebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*