Kayseri İpeksaray AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2023

ipeksaray-avm-personel-alımı

İpeksaray personel alımı yapacak!

İpeksaray iş başvurusu yaparak sizde İpeksaray’ın gücünden güç alabilirsiniz. İpeksaray personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan İpeksaray personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. İpeksaray insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İpeksaray Alışveriş Merkezi, İpek Mobilya A.Ş. kuruluşudur. 13.05.2006 tarihinden itibaren faaliyet gösteren ve 38.000 m2 kapalı alana konumlanan İpeksaray AVM ve Kuleleri yerel ve bölgesel kapsamda nezih, çağdaş, güvenli, kaliteli alışveriş ve sosyal aktiviteleriyle; alışveriş merkezinin çok ötesinde bir yaşam merkezi statüsündedir.

Ürünlerini ve hizmetlerini yüksek hizmet kalitesi ile sunan ulusal ve uluslararası 50 mağaza 10 Stand, 4 Dershane, 3 Banka Bölge müdürlüğü İpeksaray çatısı altında toplanmıştır.

Vatan Bilgisayar, Hilal Mağazaları ve Makromarket yani elektronik, ev gereçleri ve gıda marketlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

İletişim için tıklayınız.

1 Comment

  1. MERHABA İPEKSARAY BEN 03.06.1985 İSTANBUL DOĞUMLU GÖKHANSİPAHİ KAYSERİ İLİNDE ŞUANA KADAR POLBAY MARKET PORTAKAL MARKET KİLER MARKETLERİNDE ÇALIŞTIM UZAKLIK VE ADRES DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİYLE İŞ YERİNDEN AYRILMAK ZORUNDA KALDIM VE BİR SÜREDİR İŞ ARAMAKTAYIM BANA ULAŞABİLECEĞİNİZ NUMARAM0/5315501610/

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*