Kaya Otel Personel Alımı ve İş İlanları 2022

 KAYA OTEL personel alımı yapacak!

KAYA OTEL iş başvurusu yaparak sizde KAYA OTEL ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. KAYA OTEL personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan KAYA OTEL eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. KAYA OTEL insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

MİSYON/VİZYON

Yeni Değerler Yaratan Bir Misyon
Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, uluslararası standartlarda verdiği hizmet ve sunduğu ürün ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, rekabetçi büyüme politikası ile şirketi, sektörü ve Türkiye ekonomisi için öncü olabilmek.

Fark Yaratan Bir Vizyon
Faaliyet gösterdiği sektörlerde ülke çapında ve uluslararası alanda farklılıklar yaratarak uzun vadeli başarılar ve kalıcı üstünlükler ile “Lider Şirket” olmak…

Sınırsız Hizmet Anlayışının Yarattığı Değerler
Müşterilerinin memnuniyeti en büyük sermayesidir. İnsana yatırım yaparak, müşteri odaklı kusursuz hizmet anlayışı çerçevesinde çalışmakta ve müşterilerinin talep ve beklentileri doğrultusunda hizmet vermektedir.

Başarının yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek dürüst, verimli, disiplinli ve planlı çalışmaktan geçtiği düşüncesini benimsemektedir.
Demokratik, adil ve katılımcı bir yönetim yapısına sahiptir. Tüm ilişkiler, karşılıklı yarar sağlamak amacı ile yasalara ve ahlak kurallarına uygun olarak yürütülür. Saygın, istikrarlı, güvenilir ve güçlü bir kurumdur.
Çalışanlarına önem verir. Çalışanlarına işbirliği ve dayanışmanın olduğu huzurlu bir ortam sağlayarak mesleki eğitim ve gelişimlerine olanak sağlar, başarıyı ödüllendirir.
Ulusal, ailevi ve manevi değerlerine sahip çıkar, topluma karşı sorumluluk duygusu taşır. Ülke ekonomisini güçlendirmek için payına düşenin en iyisini yapmayı hedefler.

Buradan insan kaynaklarına güncel CV’nizi iletebilirsiniz.

2 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*