Kardiyum Avm Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kardiyum Avm Personel Alımı Yapacak

Kardiyum Avm’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Kardiyum Avm bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kardiyum Avm personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kardiyum Avm iş başvurusu

Firma Hakkında

Çekmeköy’ün her geçen gün değişen sosyo-kültürel yapısına hitap eden, 7’den 70’e tüm bölge insanı için yepyeni ve farklı bir yaşam alanı yaratan Kardiyum AVM, alışveriş ve eğlencenin her türlüsünü bir arada sunmaktadır.

Zengin marka ve ürün çeşitliliğini içinde barındıran yapısıyla kusursuz alışveriş imkânı sunan, özellikle çocuklu ailelere yönelik oyun eğlence alanları ve sıra dışı sosyal aktiviteleri ile ‘’Aile Odaklı Eğlence”nin merkezi olmayı hedefleyen Kardiyum AVM, ziyaretçilerine daha kaliteli, daha hızlı ve sürdürülebilir hizmet verebilmek amacıyla eleman alımı yapacak.

Kış döneminde 10.00-22.00, yaz döneminde 10.00-23.00 saatleri arasında hizmet veren Kardiyum AVM çalışanlarına bu saatler arasında dönüşümlü olacak şekilde vardiyalı mesai sistemi uygulamaktadır. Maaşlar konusunda net bir miktar belirtmeyen AVM yönetiminin çalışanlarına niteliklerine göre 2.000 TL ile 3.500 TL arasında maaş verdiği bilinmektedir.

Kardiyum Avm İş İlanları

Alışveriş ve eğlencenin yaşam kalitesiyle buluştuğu Kardiyum alışveriş merkezinde, her kesimden insana hizmet sunmak amacıyla çeşitli etkinlikler yapılmakta ve bu şekilde binlerce ziyaretçi ağırlanmaktadır.

Özellikle yaz döneminin yaklaşmasıyla sosyal etkinliklere hız veren Kardiyum AVM, etkinlikler başta olmak üzere gerekli duyulan alanlarda çalıştırmak üzere deneyimli/deneyimsiz personel alımı yapılacak.

Kardiyum Avm İş Başvurusu Formu

Kardiyum Avm iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Daha çok kariyer siteleri aracılığıyla personel alımı yapmayı tercih eden Kardiyum AVM yönetimi, ayrıca insan kaynakları birimine iletilen iş başvurularını da değerlendirmeye almaktadır. Başvurusu aranan özelliklere uygun olan personeller ile insan kaynakları birimi iletişime geçerek görüşmeye çağırmaktadır.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*