Kaya İş Güvenliği Personel Alımı ve İş İlanları 2023

kayaIsGuvenligiLogo

Kaya İş Güvenliği personel alımı yapacak!

Kaya İş Güvenliği iş başvurusu yaparak sizde Kaya İş Güvenliği’ın gücünden güç alabilirsiniz. Kaya İş Güvenliği personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Kaya İş Güvenliği eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kaya İş Güvenliği insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kaya Grubu olarak, üretim ve hizmetin vazgeçilmez unsuru olan “insan”a ve onun “sürekli gelişimine” odaklı İnsan Kaynakları uygulamaları yürütmeyi birincil önceliğimiz olarak kabul ederiz.

“Verimlilik”, “kârlılık”, “toplam kalite”, “müşteri memnuniyeti” ve benzeri unsurların ancak sürekli gelişime açık çalışanlar ve bunu destekleyen bir yapıyla elde edilebileceğini biliriz.

Bu bağlamda, çalışanların kişisel ve kariyer gelişimleri her zaman desteklenir ve “çalışan memnuniyeti” bizim için en az “müşteri memnuniyeti” kadar önemlidir.

Performans ölçümleri objektif kriterlerle düzenli olarak ölçülür. Yüksek performans ödüllendirilirken, gelişmeye açık yönler ve beklenenin altında performanslar eğitimlerle desteklenir.

Çalışanlarının motivasyonlarını ve şirkete bağlılıklarını sürekli kılmak için gerekenler mümkün olan en üst düzeyde gerçekleştirilir.

AÇIK POZİSYONLAR:

DIŞ TİCARET SATIŞ VE OPERASYON DESTEK UZMANI (Ref:DIŞ TİC.)
DIŞ TİCARET SATIŞ VE OPERASYON DESTEK UZMANI (Ref:DIŞ TİC.)
KALİTE YÖNETİCİSİ
MAKİNE OPERATÖRÜ
SEVKİYAT / DAĞITIM ELEMANI (Ref:İLN: 20 – DEPO)
SATINALMA UZMANI
SATIŞ UZMANI / ADANA (Ref:SDM01)
SATIŞ UZMANI / İZMİR (Ref:SDM01)
SATIŞ UZMANI / BURSA (Ref:SDM01)
SATIŞ DESTEK UZMANI (Ref:SDM01)
SATIŞ UZMANI / ANKARA (Ref:SDM01)

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*