Bilkom Personel Alımı ve İş İlanları 2022

2000 senesinde Koç Topluluğuna katılan Bilkom ülkemizin 81 ilinde 5,000 satış noktasına sahiptir. Tüketicilerle çok sayıda ürünü buluşturmakta olup, her geçen gün büyümektedir. Meydana gelen personel gereksinimlerine yönelik iş ilanları verilmektedir.

Bilkom İş İlanları

Bilkom Koç Topluluğunun bir üyesidir. Dolayısıyla iş ilanları araştırılırken Koç Kariyerim kontrol edilmelidir. Bunun için şu işlemler uygulanır;

 1. https://www.kockariyerim.com/ sitesine girilir.
 2. Sağ üstten ilanlar seçilir.
 3. Şirket kısmından Bilkom seçilir.
 4. Ara butonu kullanılır.

Böylece firmaya ait tüm ilanlar, güncel olarak takip edilebilir. Kariyer.net ve LinkedIn üzerinde de Bilkom’a ait iş duyuruları vardır. Gelecek dönemlerde verilebilecek ilanlar için kontrol edilmelidir.

Nasıl Başvurulur?

Bilkom’a iş başvurusu Koç Kariyerim, LinkedIn ve Kariyer.net üzerinden yapılır. Koç Kariyerim için şu işlemler uygulanır;

 1. Yukarıda verdiğimiz linkten Bilkom ilanları açılır.
 2. Açılan pozisyona tıklanır.
 3. Başvur butonu seçilir.
 4. Üyelik girişi yapılır. Üye değilseniz hesap açılır.

Kariyer.net ve LinkedIn üzerinden yapılan başvurular birbirine benzerdir. İlk önce bu platformlarda ayrı bir hesabınız olması gerekir. Bu tamamlanınca Bilkom’un platformlardaki profili açılır. Ardından pozisyonlar listelenerek, arzu edilenlere başvuru yapılır.

Online olarak yapılan bu başvuru ardından, Bilkom yetkilileri tarafından değerlendirme gerçekleştirilir. Bu aşamada olumlu bulunan adaylar ile irtibat kurulur.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Bilkom içerisinde çok sayıda pozisyon vardır ve firmanın ihtiyacına göre alımlar yapılır. Bu bakımdan Kariyer.net üzerinde görülen güncel iş ilanları,

 1. Genel Başvuru – Engelli,
 2. Dış Ticaret Yöneticisi,
 3. Operasyon Sorumlusu, 

Şeklindedir.

Pozisyon Açıklamaları

Bilkom tarafından açılan yukarıdaki ilanların açıklamaları şöyledir;

 1. Genel Başvuru – Engelli: Adaylar farklı departman ve pozisyonlarda değerlendirilir. Engelli raporu %40 üzeri olmalıdır.
 2. Dış Ticaret Yöneticisi: Departmanlar arasında bilgi akışı gerçekleştirir. 
 3. Operasyon Sorumlusu: Onayı yapılmış olan prim, fiyat farkı ve iade faturalarında takip-giriş gerçekleştirilmesi.

Kariyer.net üzerinde bu ilanlara ait farklı iş tanımları ve nitelikler vardır. Başvuru öncesinde adaylar bunları inceleyerek, uyumluluğuna bakmalıdır.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul (Asya)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*