Karsan Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Karsan’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Karsan bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Karsan personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1966 yılında kurulan Karsan, yılları aşkın süredir hafif ve ağır ticari araç üretimi yapan yerli otomotiv firmasıdır. 1977 yılından bu yana şirket fason üretim yapmaktadır. Başta Ford, Renault trucks ve Uzel gibi şirketleri çeşitli alanlarda hizmetler vermektedir. Şirket bünyesinde binlerce çalışana yer veren ve yeni alımlar yapmaya devam eden bir şirket olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 

Karsan iş başvurusu

Karsan İş İlanları

Karsan oldukça büyük ve köklü bir firma olduğu için iş ilanları oldukça fazla rağbet görmektedir. Oldukça büyük bir şirket olmasına ve çalışanlarına sunduğu avantajlar sayesinde birçok kişi Karsan bünyesinde çalışmak istemektedir. Karsan, iş ilanlarını ve açık pozisyonları genellikle resmi web sayfasından duyurmaktadır. Bunun yanı sıra çeşitli kariyer sitelerinden de şirketin yayınladığı iş ilanlarını rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Kariyer.net İş İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Finansal Kontrolör Bursa
2 Termal Yönetim Sistemleri Mühendisi Bursa

Indeed.com İş İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Sevkiyat Şöförü
Ümraniye
2 Vasıfsız Personel
Ümraniye

Nasıl Başvurulur?

Karsan bünyesinde çalışmak isteyen kişiler oldukça basit bir şekilde başvuruda bulunabilir. Başvuru süreci oldukça kolay. Karsan şirketinin resmi web sitesinden başvuru yapmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 1. İlk olarak Karsan resmi web sayfasına girin.
 2. Açılır menülerde yer alan “Kariyer” sekmesi altında yer alan “Başvuru Formu” seçeneğine tıklayın. Karsan İş Başvuru Formu
 3. Açılan sayfada yer alan formu eksiksiz şekilde doldurarak ve gerekli alanlara CV ekleyerek başvurunuzu gönderebilirsiniz.
 4. Aynı zamanda yine Karsan şirketinin resmi web sayfasında bulunan Açık Pozisyonlar sayfasında yer alan ilanları takip edebilirsiniz.

Süreç oldukça kolay ve zahmetsiz. Fakat Karsan oldukça saygın ve prestijli bir firma olarak çalışanları da son derece titizlikle seçmektedir. Bu yüzden de başvuru formunu özenli bir şekilde doldurmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca yine başvuru formunda yer alan “Ön Yazı” kısmını profesyonelce yazmanız, sizi diğer adayların önüne geçmenizi sağlayabilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Elektrik elektronik mühendisi
 • Tasarım Uzmanı
 • Maliyet sorumlusu

Pozisyon Açıklamaları

 • Elektrik Elektronik Mühendisi: Görev alacakları şirkette sorumlu oldukları departmandaki elektrik, motor ve iletişim sistemlerini test eder ve kontrolünü sağlar.
 • Tasarım Uzmanı: Genellikle endüstri sektöründe üretimi yapılan ürünlerin malzeme seçimi, renk, doku ve işlevsellik gibi faktörlere karar verir.
 • Maliyet Sorumlusu: Maliyet sorumlusu, üretimi yapılan ürünün maliyetini hesaplar ve satış fiyatını belirler.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: 08:00-18:00

Alım Yapılacak Şehirler: Bursa, İstanbul.

4 Comments

 1. Forklift Operatörüyüm. Makine Müh. Odasının sınavla verdiği Forklift Operatör sürücü belgem var Kasım ayında Milli Eğitimden G Sınıfı Ehliyet alacağım.E sınıfı ehliyetim var iş arıyorum KARSAN’da çalışmak istiyorum. 0 537 976 66 09 Bilgilerinize…

 2. merhaba ben barış karabağ elektrik elektronik mezunuyum temo alarm kamera montaj teknisyeni olarak çalıstım Topçesan Topbaş Çelik San. ve Tic. A.Ş.
  kalite kontröl bölümünde çalıstım . kiel koltuk sistemleri sanayi ve ticaret anonim şirket aksasuar bölümünde montajcıydım B sınıf ehliyet sahibiyim aktif araç kullanıyorum her iki taraf için hayırlısı olur gsm numaram 0507 682 93 43 saygılarımla…

 3. 31 yaşındayıl açık öğretim lisesi mezunuyum 7 yıllık satış personeli parakende satışı tecrübelerim var. çalışmış olduğum yerler TOKGÖZLER HIRD. A.Ş.5YIL,EGE TEKNİK 2YIL ELEKTİRİK VE ELEKTRONİK EL ALETLERİ SATIŞ TECRÜBEM VAR,aktif araç kullanıyorum her iki taraf için inşallah hayırlısı olur. irtibat numaram: 05336408643

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*