Kafecan Gıda Personel Alımı ve İş İlanları 2023

kafecan-gida-personel-alimi

Başlıklar

Kafecan Gıda personel alımı yapacak!

Kafecan Gıda iş başvurusu yaparak sizde Kafecan Gıda’ın gücünden güç alabilirsiniz. Kafecan Gıda personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Kafecan Gıda eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kafecan Gıda insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Misyon

Kurulduğu ilk günden bu yana; adil, etik kurallara bağlı ve tutarlı iş anlayışı çerçevesinde hizmet üretmeyi ilke edinen KAFECAN, müşteri odaklı bir kurumsal yapıyı benimsemiştir. Hiçbir ayrım gözetmeksizin, büyük küçük çalıştığı bütün firmalara aynı kaliteyi ve hizmeti sunmak, KAFECAN´ın insana değer kriterinde vazgeçilmez bir prensiptir.

Kalitemiz ve güven veren hizmet anlayışımızla ihtiyaç duyulan her projeyi en iyi çözüm önerileri ve müşteri memnuniyeti sağlayarak gerçekleştirmektir.

Vizyon

Tecrübemiz ve başarılarımızla bizi biz yapan değerlere bağlı kalan, yenilik ve gelişmeleri yakından takip eden, hep en iyisini yapmak için çalışan ve tecrübelerini deneyimlerine yansıtarak; Müşteri memnuniyetini artırma, yeni ve daha istikrarlı bir pazar yapısı oluşturma, katma değeri daha yüksek ürünlere yönelme, ihracatı artırma hedefleriyle; KAFECAN markasını uluslararası arenada öncü bir marka haline getirmek…

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Pazarlama Direktörü Antalya Kafecan Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş
Teknik Müdür Antalya Kafecan Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş
Yönetici Asistanı Antalya Kafecan Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*