Foster Ayakkabı Personel Alımı ve İş İlanları 2023

foster-ayakkabi

Foster Ayakkabı personel alımı yapacak!

Foster Ayakkabı iş başvurusu yaparak sizde Foster Ayakkabı’ın gücünden güç alabilirsiniz. Foster Ayakkabı personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Foster Ayakkabı eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Foster Ayakkabı insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Grubumuz 1996 yılında kurulmuş olup, 5 marka 3 firma ile halen İstanbul Tuzla Deri Organize Yan Sanayi 8000 m2 kapalı, ve 4000 m2 açık toplamda 12.000 m2 alanda EN İSO 20345 ve EN İSO 20347 – İSO 9001 sertifika onaylı, yüksek güvenlikli iş ayakkabıları, iklim koşullarına ve ortamına gore tasarlanan ve geliştirilen nato onaylı askeri bot ve postallar, itfaiye çalışanları için yanmaz ve sıcaktan etkilenmeyen itfaiye botları, koluk kuvvetleri ve çevik kuvvetler için özel botlar, ofis ve personel ayakkabıları ile spor ayakkabılar, nefes alabilen sıcak ve soğuktan etkilenmeyen yürüyüş ve tırmanış ayakkabıları üretmektedir. Firmamız aynı zamanda her türlü askeri üniforma ve mühimmat ihtiyaçlarınızı da tedarik etmektedir.

Foster grup olarak, öncelikli hedefimiz müşterilerimize GÜVEN – ERGONOMİ – ESTETİK ve KONFOR içeren çözümleri sunmaktır. Ürünlerimizde ve hizmetlerimizde tüm kullanıcılarımızın memnun etmek için son teknolojileri takip etmekteyiz.

Müşterilerimizin isteklerini çok iyi bilmemiz, ürünlerimizi yüksek kalitede , güvenilir, insan vücuduna uyumlu ve konforlu yapmamızı olanak sağlıyor. Ayrıca şirketimizin uzun yıllardır iş güvenliği ve askeri ekipmanlar sektöründe yer almasından kaynaklı her türlü ihtiyaçlarınızı çözüm ortaklarımız ile birlikte sizlere sunuyoruz.

Depo ve dağıtım zincirimiz, kaliteli ekibimiz ve çözüm ortaklarımız ile birlikte TÜRKİYE – ORTA ASYA – BATI AFRİKA – RUSYA – ORTADOĞU ve DOĞU AVRUPA’NIN her yerine zamanında dağıtım yapmaktadır.

Uzmanlarımız ve satış ekibimiz hergün sizlere en uygun profesyonel önerebilmek için sürekli aktif olarak çalışmaktadırlar. Çalışanlarınız ve siz artık FOSTER ile sınırsız güven içindesiniz.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

2 Comments

  1. ben şöförlük iş ilanı için başvurucaktım cv yolluyacagım bir email adrersi varmı acaba

  2. slm ben sadece sayacı alımınız varmı varsa maaşları nekadar çalışma saatlerini öğrenmek istemiştim birde dışarı saya veritomusunuz onu soracaktım ben ankara sayacısıyım istanbula taşınacam kısa zamanda tabi işe göre.saygılar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*