Jolly Joker Personel Alımı ve İş İlanları 2022

 

Jolly Joker Personel Alımı

İstanbul merkezli Jolly Joker, İstanbul ve çevresinde faaliyet göstermekte olan en başarılı konsept eğlence işletmesidir. Ünlü ses sanatçılarının yer aldığı 1000 m² kapalı alanda, kimi zaman müzik dünyasına yeni adım atmış gruplar da sahne almaktadır. Jolly Joker personel alımı yaparak, kalite standartlarını 2008 yılından beridir yükseltmeye devam etmektedir. Bu yolculuk sürecinde; istekli, özverili ve dinamik personeller için sık sık ilan açmaktadır.

İstanbul’da bulunan Jolly Joker performans salonu, 800 kişilik kapasiteye sahip olup, 3 katlıdır. Personel alımlarında; hem işletmenin genel faaliyetlerinin başarılı bir şekilde yürütülmesi hem de “eğlence” sektöründe faaliyet gösteren bir işletme açısından; dinamik ve ara iş gücünün karşılanmasıdır.

Dolayısıyla Jolly Joker eleman alımı farklı yaş, cinsiyet, eğitim düzeylerinden gerçekleştirilebilmektedir. Alımlar sadece İstanbul için değil aynı zamanda; Bursa, Ankara, Alaçatı ve Antalya illeri için de gerçekleştirilmektedir.

Jolly Joker Personel Alımı

Jolly Joker Çalışma Şartları

Jolly Joker çalışma şartları çoğu zaman “zorlayıcı” olarak nitelendirilmektedir. Bunun nedeni ise personellerin uzun çalışma saatlerine tabi olması ve genel olarak yoğun bir çalışma ortamında, “hızlı ve dinamik” bir yapıda çalışmanın gerekmesidir. Dolayısıyla adayların yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek yapıda olmaları gerekmektedir.

Bu durum her ne kadar farklı işletmelerde; pozisyona göre değişkenlik gösterse de, Jolly Joker gibi bir işletme bünyesinde farklı pozisyonlardaki personeller için ise aynı olmaktadır. Bu nedenle başvuruda bulunduğunuz kadro hangisi olursa olsun, yoğun iş temposuna hazırlıklı olmalısınız. Adayların en çok başvurduğu diğer firmalara da örnek verecek olursak; Reina, Off Pera, Indigo, Dunia ve Araf diyebiliriz…

Jolly Joker İş İlanları

Jolly Joker işçi alımı yapmakta ve böylelikle adaylar bu alımları değerlendirerek, iş başı yapabilmektedir. Şirketin alımlarını nasıl yaptığına dair kesin bir açıklamada bulunmuş değildir. Jolly Joker iş ilanları ile ilgili, firmanın web sitesi üzerinden başvuruda bulunabileceğiniz herhangi bir bağlantı da bulunmamaktadır.

Duyuruları çeşitli kariyer sitelerinden güncel bir şekilde takip ederek, açılan ilanlardaki aranılan nitelikleri dikkate alarak, başvurularınızı yine belirtilen başvuru tarihleri arasında gerçekleştirebilirsiniz.

Jolly Joker’de çalışmak ile ilgili merak edilen bir diğer önemli konu da maaş durumu olmaktadır. En az asgari ücret düzeyinde gelire sahip olan çalışanların gelir düzeyleri ise bulunduğu pozisyona, tecrübeye ve çeşitli seviye kriterlerine göre yüksek olmaktadır.

Jolly Joker İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru yapmak isteyen adayların ilanları güncel bir şekilde takip etmeleri gerekmektedir. Jolly Joker engelli alımı yapmamaktadır. Bu nedenle engelli adayların farklı işletmelerin açtığı ilanları takip etmelerini önermekteyiz. Jolly Joker iş başvuru formuna ilanlar üzerinden erişilebilmektedir.

Jolly Joker Antalya

Jolly Joker Ankara

Jolly Joker İstanbul

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*