İstaç Personel Alımı ve İş İlanları 2022

İstaç, ülkemizin en önde gelen çevre yönetim şirketlerinin başında gelmektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir iştiraki olarak 1994 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin ilk düzenli depolama sahasını işletmesi ile tanınan İstaç, kendi alanında oldukça büyük işler başarmakta ve pek çok insana gelir kaynağı olmaktadır. Uzun yıllardır kendi sektöründe hizmetlerine devam etmekte olan marka, an itibariyle ülkenin en büyük çevre yönetim şirketleri arasında başta gelen isimdir.

İstaç iş başvurusu

İstaç İş İlanları

Türkiye’de hizmet vermekte olan en büyük ve en köklü markalardan birisi olan İstaç, günümüzde pek çok personelin bünyesinde çalışmayı arzu ettiği firmalar arasında yer almaktadır. İşletme bünyesinde oldukça yüksek sayıda personel çalıştırmakta olan markanın, bazı iş bölgeleri içerisinde eksikleri bulunmakta ve çeşitli personel takviyeleri yapmak istemektedir.

İşletme internet web sitesinde bulunan açık pozisyonlar bölümüyle iş ilanları göz atılabilir ve belirtilen pozisyonun gerektirdiği nitelikler hakkında detaylı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

Nasıl Başvurulur?

İş başvurusu yapmak isteyen bireylerin ilk olarak İstaç resmi sitesindeki insan kaynakları bölümünü takip etmeleri gerekmektedir.Adaylar, İstaç bünyesinde düzenli olarak yayınlanmakta olan açık iş pozisyonlarını bu bağlantılar vasıtasıyla takip edebilirler.

Daha sonra bu alandaki çeşitli eleman alım web sitelerine göz atılabilir ve marka adı web sitesi arama motoru aracılığıyla aratılarak marka bünyesindeki çeşitli açık pozisyonlara göz atabilirsiniz. Ayrıca firma bünyesindeki insan kaynaklarında yer alan iş ilanlarına başvurmak için doldurulması elzem olan bir başvuru formları bulunmaktadır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Teknisyen: Bu unvana sahip bireyler, uzmanlık alanlarına göre çeşitli arıza, tamir ve bakım hizmetleri alanında çalışmalar gerçekleştirmektedir.
  • Satış temsilcisi: Çeşitli ürün, mal ve hizmetleri müşterilere sunmakla sorumlu olan bu birimin üyeleri; meslek profesyonelleri ve potansiyel alıcılarla iletişim kurarlar. Çeşitli ürün ve hizmet sunumları hakkında bilgi verirler.
  • Stajyer: Mesleki yeterliliği henüz tam olarak olmayan bireylerin başvurduğu bu pozisyon sektöre taze kan olan yeni bireyler, yetiştirmek için iş hayatı öncesi hazırlık çalışmalarını gerçekleştirirler.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18 Yaş.

Çalışma Saatleri: Sürekli / Tam Zamanlı.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul.

9 Comments

  1. 2 çocuğum var istaçta candan yürekten iki çocuğumun rızkı için bende çalışmak isterim.

  2. Src2 src 4 pisko teknik şoför kartım var 30 yıllık soforlugum var ehliyetim b iş arıyorum

  3. 15 yil istanbul ticaret odasında makam temizliğinde calistim 39 yasindayim 2cocuk babasiyim bende istaç bunyesinde calimak isterim cep

  4. İstaçda çalışmak için fırsat istiyorum gaziosmanpaşada ikametediyorum ehliyetim var açık lisede azbir kredimkaldı mezun olmakiçin işeçok ihtiyaçım geçinmekiçin çalışmakgerek lütfen inşallah fırsat olur ibb kariyere başvurdum kaydım var

  5. İstaçta calışmak istiyorum işe ihtiyacım var temizlik görevlisiyada başka birbölümde lütfen

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*