İskenderun Havalimanı İş İlanları 2022

İskenderun Havalimanı İş İlanları

Ülkemizde istihdam yaratan yeni havalimanları özellikle güvenlik açısından bir istihdam sağlıyor. Havalimanı iş ilanları genelde güvenlik alanında olduğu için sizin de böyle bir yetki ve deneyiminiz varsa bahsettiğimiz bu ilanlara başvurabiliyor ve mülakatlara gidebiliyorsunuz.

İskenderun Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu için 18 yaşınızı doldurduysanız gereken diğer evrakları da yanınızda getirmelisiniz. Güvenlik alımı için öncelikle fiziksel şartları da sağlıyor olmalısınız. Bu şartlar cinsiyete göre ayrılmıştır.

Erkekler en az 1.70 cm boyunda olmalıyken kadınlar minimum 1.65 cm boyunda olmalıdır. Havalimanı personel alımı için istenen bu şartların dışında kamu alanında bir probleminiz olmamalı ve hukuki anlamda siciliniz de temiz olmalıdır.

İskenderun Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş ilanları için söylenen şartlardan en önemlisi de sağlık alanıyla ilgilidir. Çünkü başvuran ve alınacak olan adayların her biri sağlıklı olmalıdır.

Sağlık belgeleri detaylı istendiği için tüm evrakları almak sizin için biraz uzun sürebilir. Hava alanı iş başvurusu süreci bu nedenle uzasa da tüm belgeleriniz tamamsa ve sağlıklıysanız birçok kişinin önüne geçmiş oluyorsunuz.

İskenderun Havalimanı Personel Alımı

Hava alanı personel alımı için iş disiplininiz ve insanlarla nasıl anlaştığınız da çok önemlidir. Bu nedenle insan iletişimi iyi olan kişilerin avantajlı olduğunu ve iş görüşmelerinde daha başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Havalimanı işçi alımı esnasında da diksiyon ve insan iletişimi çok önemlidir. Yabancı diliniz varsa da avantajlı olduğunuzu söyleyebiliriz.

 Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*