Işık Plastik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

isik-plastik-personel-alimi

Işık Plastik personel alımı yapacak!

Işık Plastik iş başvurusu yaparak sizde Işık Plastik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Işık Plastik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Işık Plastik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Işık Plastik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Plastik ambalaj sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Işık Plastik,uluslararası pazarlardaki kalite ve rekabet koşulları dikkate alınarak projelendirilen yatırımlarına,1997 yılında Gebze organize sanayi bölgesinde 13.500 m2’si kapalı olmak üzere 22.850 m2’lik alanda başlamıştır.

30 milyon usd’na ulaşan bu yatırım zinciriyle 1998 ylı başından itibaren ileri teknoloji kullanılarak üretilen dünya standartlarında ve kalitesindeki ürünler, müşterilerinin hizmetine sunulmaktadır.

Ürün Yelpazesi İçinde ;

  • Gıda ambalajı için baskılı ve baskısız termoform ürünler,
  • Otomotiv,beyaz/kahverengi eşya sanayii,duş kabini ve gıda ambalajı için muhtelif renk ve desende plastik folyo ve plakalar,
  • Çift cidarlı polikarbonat ve polipropilen levhalar,
  • Değişik katkılı compound ve masterbatchler yer almaktadır.

Kısa sürede “kalite ve hizmette devamlılık” anlayışı ile seçici müşteri portföyünü büyüten Işık Plastik bugün yıllık toplam 26.500 tonluk üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Işık Plastik,yapmış olduğu yatırımlara paralel olarak ileri makine ve kalıp teknolojisi gerektiren PP(Polipropilen)’den mamül ekstrüksiyon ve termoform gıda ambalajları konusunda uzman bir kuruluştur.

Açık pozisyonlar
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Vardiya Mühendisi Malatya Işık Plastik
ARGE Laboratuvarı Uzmanı Malatya Işık Plastik
Elektrik Elektronik Mühendisi Malatya Işık Plastik

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*