Grup 4 Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Grup 4 Güvenlik personel alımı yapacak!

Grup 4 Güvenlik iş başvurusu yaparak sizde Grup 4 Güvenlik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Grup 4 Güvenlik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Grup 4 Güvenlik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Grup 4 Güvenlik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Biz kimiz

G4S dünyanın lider uluslararası güvenlik çözümleri grubudur

Türkiye operasyonuna 1990 yılında başlayan G4S; Ocak 2009 itibariyle 4250’ün üzerinde güvenlik elemanıyla, 300’den fazla müşterimizin 350’ nin üzerinde işyerinde, güvenlik alanında kaliteli hizmet vermektedir.

4 Bölge Müdürlüğü ve 28 ofis ile hizmetini devam ettirmektedir.

Ofislerimizin bulunduğu bazı iller şunlardır:
Adapazarı, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Muğla, Manisa, Mersin, Tekirdağ.

Kariyer Merkezi

G4S dünyanın lider güvenlik çözümleri grubudur. Tüm dünyada milyonlarca insanın güvenlik ve huzur içinde olmasına yardımcı olmaktayız.

Küresel bir kuruluş olarak, havaalanları ve elçiliklerin güvenliğini sağlıyor, dünyanın her yerinde bankalar ve perakendeciler için nakit para ve diğer değerli malları koruyor, küresel spor ve eğlence takvimindeki en heyecan verici etkinliklerin güven içinde yapılmasını mümkün kılıyor ve tüm dünyada devletlerle işbirliği yaparak çalışanlarının ve dünyanın en önemli binalarından bazılarının güvenli ve emniyetli olmasını sağlıyoruz.

Yaptıklarımız hayal edebileceğiniz hemen her alanda insanların hayatlarına etki ediyor.

G4S’ye katılmak size heyecan verici görevler, mükemmel kariyer fırsatları ve dünyadaki en büyük ikinci özel iş gücünde yer alma imkanı sunacaktır.

İşe alım yaptığımız üç seviyeyi inceleyerek en uygun olduğunuz alanı keşfedin:

Güvenlik Görevlileri

En büyük varlığımız çalışanlarımızdır. G4S’nin müşterilerimiz ve kamu tarafından görülen yüzü onlardır. Operasyonel hizmetlerde yüksek standartlara ve mükemmel müşteri hizmetleri konusunda büyük bir kararlılığa sahip güvenlik memurları, sürücüler, hapishane nezaret memurları, etkinlik görevlileri ve nakit kontrolörlerinden bagaj kontrol elemanları, teknisyenler ve soruşturmacılara kadar uzanan güvenlik görevlerini yürüten ön saf çalışanlarımız için her gün bir öncekinden farklıdır. Bu rollerin hepsi sıcak ve profesyonel bir ortamda mükemmel uzun vadeli fırsatlar sunmaktadır.

Stratejik Yönetim

Bir stratejik lider olarak yeni fırsatların farkına varmamıza, yeni standartlar belirlememize ve işimizi büyütmemiz için bugüne kadar kazandığımız başarıları artırmamıza yardımcı olacaksınız. İçinde faaliyet gösterdiğimiz piyasaların doğası göz önüne alındığında sorumluluklarınız ve bunun yanında elde edeceğiniz fırsatlar da kayda değer olacak. Yeteneğin ve başarının takdir edilmesi gerektiğine inanırız ve size asla önünüzün kesilmeyeceği bir kültürün içinde büyük işler başarma özgürlüğü sağlayacağız.

Küresel yönetim ekibimizin bir üyesi olacak vizyona ve motivasyona sahipseniz kurumsal web sitemizin Stratejik Yönetim bölümünü ziyaret ederek daha fazla bilgi edinin.

Türkiye’de G4S’ye iş başvurusu yapmak için bizimle irtibata geçin:

ik@tr.g4s.com

1 yorum

  1. Merhaba ben 1985 Cizre doğumluyum 1.64 boyluyum mersin ve istanbulda özel güvenlik elemanı olarak çalıştım halende istanbulda güvenlik görevlisiyim Ümraniye de kiralik evde 4 kişi çalışıyoruz uskudara yerleşeceğim burada bana uygun bir yer varmı tel 0544 613 10 20

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*