İnci Ecza Deposu Personel Alımı ve İş İlanları 2022

İnci Ecza Deposu’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. İnci Ecza Deposu bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İnci Ecza Deposu personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İnci Ecza Deposu Personel Alımı ve İş İlanları

İnci Ecza Deposu Personel Alımı

İnci Ecza Deposu ilaç dağıtım kanalında özel hastane ve Kamu hastaneleri ihalelerinde sektörde önemli bir oyuncudur. İlaç dağıtım sektöründe büyüme stratejisi ile ilerleyen Türkiye’nin güçlü kuruluşlarından biridir. İnci Ecza Deposu 65 çalışanı, yenilikçi vizyonu ve iş ortaklarına değer yaratan anlayışı ile kendini değişmekte olan ülke ve dünya koşullarına uyum sağlayan bir organizasyon yapısına sahip olmayı hedeflemektedir.

İnci Ecza Deposu İş İlanları

İnci, başarısını çalışanlarının yetenek ve performansına bağlı olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle İnci, çalışanlarına; Kurumdaki herkesin birbirinin hak ve onuruna saygı gösterdiği, Çalışanların becerilerini geliştirdikleri, kabiliyet ve potansiyellerini optimal düzeyde kullanabildikleri, bilgi paylaşımı ve açık diyaloğun teşvik edildiği, Kurumun başarısı için ortaya konulan performans ve katkının değerlendirildiği, Farklılığın özendirildiği, fırsat eşitliğinin sağlandığı, İş sağlığı ve güvenliğinin optimal seviyede korunduğu, bir çalışma ortamı sağlamayı amaçlamaktadır.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Satınalma Yöneticisi
İstanbul(Avr.)
Başvur
İhale Operasyon Yöneticisi
İstanbul(Avr.)
Başvur
Depo Elemanı
İstanbul (Tümü)
Başvur
Yönetici Asistanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Merkezi Satış Uzmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur

İnci Ecza Deposu Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*