Emirates Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Merkezi Dubai olan Emirates, geniş filosuyla dünyayı birbirine bağlamaktadır. Emirates iş ilanları sürekli verilmekte olup, böylece yeni çalışanlar firmaya girmektedir.

Firma her yıl çok sayıda yolcuyu ulaştırmakta olup, 6 kıtada hizmet vermektedir. Sistemlerini ve hizmetlerini sürekli geliştirmekte olup, bu kapsamda Emirates personel alımı yapılmaktadır. Böylece büyümenin oluşturduğu çalışan açıkları da kapatılır.

Eğer siz de kültürel bir çeşitliliğe sahip olan Emirates’e katılmak istiyorsanız başvuru yapabilirsiniz

Emirates Personel Alımı Yapacak

Emirates ile beraber çalışarak, uluslararası bir firmada görev alma şansını yakalamak istiyorsanız, başvuru yapabileceğiniz uygun pozisyonlar bulunmaktadır. LinkedIn üzerinden görülebilen ilanlara başvurduktan sonra, uygun bir özgeçmişe sahipseniz firmayla çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Emirates İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Emirates, vermiş olduğu iş ilanlarını kariyer siteleri ve kendi sitesi üzerinden vermektedir. LinkedIn incelediğinde yakın dönemde, farklı tarihlerde çok sayıda pozisyon açıldığı görülmektedir. Bunlara başvuru yapılabilmekte olup, bazıları açıklamaları ile birlikte şu şekildedir;

  1. Liderlik Deneyimi Lideri: Üst düzey yetkililer ve yöneticiler arasında etkili iletişim kurma, kendi kendini motive edebilme, liderlik geliştirme rolünde ilerici tecrübesi olma gibi nitelikler ve sorumluluklar vardır.
  2. Yönetici Liderliği ve Yetenek Geliştirme: Profesyonel bir ekibi yönetme tecrübesi, üst düzey yetkililer ve yöneticiler arasında etkili iletişim kurma, takım oyuncusu olabilme, dış tanışmanlar ve ilişki yönetimi üzerine güçlü olma, güçlü bir insan ve ekip lideri olma gibi nitelikler ve sorumluluklar aranmaktadır.
  3. Başkan Yardımcısı Kabin Memuru: Mürettebat ile iç iletişim standartlarının, iletişim müdürüyle iş birliği kapsamında devam etmesini sağlama, ekibi yönetme, olağanüstü bir uçuş deneyimi sunma, kabin ekibinin performans ve yönetimini iyileştirme gibi görev ve sorumlulukları vardır.
  4. Ticaret Müdürü: Tercih olarak seyahat ya da ekonomi üzerine eğitim alma, Fransız yasal ortamı üzerine bilgi sahibi olma, ekip yönetim tecrübesine sahip olma gibi nitelikler aranmaktadır.
  5. Finans ve Yönetim Müdürü: Malta ve İngilizce bilme, minimum 8 sene mesleki tecrübe, 3 -4 sene denetçi deneyimi bulunma gibi deneyimler aranmaktadır.
Learning Experience Standards Partner Başvur Dubai Emirliği, Birleşik Arap Emirlikleri
Vice President Cabin Crew Başvur Dubai Emirliği, Birleşik Arap Emirlikleri
Commercial Manager Başvur Paris, Île-de-France, Fransa
Manager Digital Learning Experience Başvur Dubai Emirliği, Birleşik Arap Emirlikleri
Cargo Sales Manager – Global Accounts Başvur Amsterdam, Kuzey Hollanda, Hollanda
Enterprise Effectiveness Specialist (In-house Management Consultant) Başvur Dubai Emirliği, Birleşik Arap Emirlikleri
Commercial Manager FRANCE Başvur Paris, Île-de-France, Fransa
Finance & Administration Manager Başvur Valletta, Malta
Digital Product Specialist (UAE Nationals Only) Başvur Dubai Emirliği, Birleşik Arap Emirlikleri

Eğer Emirates’e katılmak istiyorsanız, bunlar değerlendirebileceğiniz bazı ilanlardır. Diğerlerini de inceleyerek, size uygun olanlara başvurabilişiniz.

Emirates İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Emirates’e LinkedIn aracılığıyla başvuru da yapılabilmektedir. Bunun için şu işlemler uygulanmalıdır;

  1. https://tr.linkedin.com/company/emirates/jobs sitesine giriş yapın.
  2. Ekranda görülen iş ilanlarını gör butonuna tıklayın.
  3. Sayfa yüklendiğinde, sol taraftan bir pozisyona tıklayın.
  4. Sağ tarafa gelen açıklamaları okuduktan sonra şirket web sitesinde başvur butonunu kullanın.

Ardından tek yapmanız gereken başvuruyu tamamlamadır. Buna ek olarak https://www.emiratesgroupcareers.com/working-with-us/ linkine girer ve careers butonuna tıklarsanız da iş ilanlarını görebilir, başvuru yapabilirsiniz.

1 Comment

  1. 22 yıldır tiftruk baskı ambalaj sektöründe çalışmaktayım.son 16 yıldır üretim müdürlügü görevi yapmaktayım.Sizinle çalışmak istiyorum.Tel:0532 5047662

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*