Imperial Tobacco Personel Alımı ve İş İlanları 2023

imperial-tobacco

Imperial Tobacco personel alımı yapacak!

Imperial Tobacco iş başvurusu yaparak sizde Imperial Tobacco ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Imperial Tobacco personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Imperial Tobacco eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Imperial Tobacco insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kariyer

Imperial Tobacco’da büyümeye, etkin üretime ve hissedarları için değer yaratmaya odaklanmış başarılı bir uluslararası şirket için çalışacaksınız. Burada istekli, akıllı ve özgür kişiler olarak fark yaratabilirsiniz.

Bizler ekip üyesi olarak, tutkulu, sonuç odaklı, kendisini ve diğerlerini sürekli sınayacak ve iş için en doğru olanı savunacak kişileri aramızda görmek istiyoruz. Girişimci düşünceyi sürekli destekliyoruz; hatalarımızdan ders alıyoruz ve başarıları kutluyoruz ve kişisel güvenirliliğe çok büyük bir önem veriyoruz. Grup içerisindeki ve dışarı ile iletişimimizin de işimiz için büyük önem taşıdığına inanıyoruz.

İşimizin boyutu ve sürekli gelişiyor olması sebebiyle, kariyer gelişimi için çok önemli fırsatlar sunabiliyoruz.

Çalışanlarımızı, gerekli olan profesyonel özelliklere sahip olmaları ve işin verimli bir şekilde yönetilmesini sağlayabilmek amacıyla tasarlanmış detaylı eğitim programları ve yetenek geliştirici faaliyetlerle destekliyoruz.

Çalışanlarımıza Afrika, Asya, Avustralya, Avrupa ve Amerika’da global iş fırsatları sunuyoruz.

AÇIK POZİSYONLAR

POZİSYON ADI                ŞEHİR
Üretim Asistanı                Manisa
Accounting Executive     İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)
Satış Temsilcisi –             Genel Başvuru *

*Şehir: Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli, Eskişehir, Isparta, İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Sakarya, Uşak, Yalova, Düzce, İstanbul(Asya)

Başvuru için tıklayın.

Peki, bizi farklı yapan nedir?

Tütün ve tütün ürünlerinin pazarlaması başlı başına zorluklarla dolu… Yasalar bizim ürünlerimizi diğer FMCG ürünleri gibi rahatlıkla pazarlayıp satamayacağımızı söylüyor. Tabii ki, bu durumda da, yaratıcılık, dayanma gücü ve değişime hızlı bir şekilde adapte olma kabiliyeti gerekiyor. ..ve eğer Imperial Tobacco çalışanı iseniz, ister saha satışta, ister yönetimde ister merkez ofiste olun, her gün yeni çözümler bulmanız ve farklı fırsatlar yaratmanız gerekecek.

Tütün sıradan bir FMCG ürünü değil! Dolayısıyla farklı ve heyecanlı bir iş istiyorsanız, doğru yere geldiniz. Hayatımız sıkı ve karmaşık yasalarla dolu. Farklı düşünmemiz, akıllı davranmamız ve tüketicilerimizi daha iyi dinlememiz şart… Çünkü bizler satışlarımızı reklam, pazarlama gibi normal kanallarla arttıramıyoruz. Bu yüzden de daha yaratıcı yaklaşımlar benimsememiz ve elimizdeki bilgileri daha etkin bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Bayilerimizle çok daha sıkı ilişkiler içerisinde olmalıyız. Bu yüzden de satış ekiplerimizi uzmanlıklarını derinleştirebilecekleri yeni yaklaşımlar ve metotlarla sürekli eğitiyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*