İhlas Koleji Personel Alımı ve İş İlanları 2023

ihlas-koleji

İhlas Koleji personel alımı yapacak!

İhlas Koleji iş başvurusu yaparak sizde İhlas Koleji’ın gücünden güç alabilirsiniz. İhlas Koleji personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan İhlas Koleji eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. İhlas Koleji insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İhlas Eğitim Kurumları 1996 yılında kuruldu. 4 kampüste 13 okulla hizmet vermektedir.
Misyon

Büyük düşünebilen ve bunu hayata geçirme çabasında olan, insanların mutluluğunu hedeflemiş, milli ve manevi kültürünü evrensel değerler içinde koruyup geliştiren, bilgiyi etkili ve verimli kullanabilecek, dünya çapında bireyler yetiştiren bir eğitim kurumu olmaktır.

İş Başvurusu

İhlas Koleji’nde Öğretmen olarak veya idari birimlerde çalıştırılmak üzere zaman zaman personel alımı yapılmaktadır. İhlas Koleji ailesine katılmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru formunu eksiskiz olarak doldurmalısınız.

İhlas Kolej’ine iş başvuru yapmak istiyorsanız aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz. Bu bilgiler tarafımızdan değerlendirmeye alınıp sizlerle en kısa zamanda irtibata geçilecektir.

Başvuru formu için tıklayın.

1 Comment

  1. Karadeniz Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü 2013 mezunuyum.ihlas kurumu ile çalişmaktan memnun olurum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*