Bereket Döner Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Bereket Döner’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Bereket Döner bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Bereket Döner personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

bereket döner personel alımı

Bereket Döner’de Çalışmak

1988 yılında Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde kurulan ilk şubemizle başlayan yolculuğumuz, 24 yılda, Türkiye’nin en büyük AVM ve en işlek noktalarında hizmet verdiğimiz 80 şubeye dönüştü. Geleneksel döner tadından vazgeçemeyenlere en sağlıklı ve kaliteli hizmeti sunmayı misyon edindik. Günlük 60 ton üretim kapasiteli fabrikamız ile Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ise ikinci büyük döner üreticisi olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bereket Döner İş İlanları

Bereket Döner iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

  • Proje Tasarım ve Şantiye Uygulama Sorumlusu
  • Denetim Uzmanı
  • İdari İşler Müdür Yardımcısı
  • Akademi Müdürü
No Pozisyonlar Lokasyon
1 Genel Başvuru İstanbul(Avr.)

Bereket Döner İş Başvurusu Formu

Bereket Döner iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Bereket Döner iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*