İbrahim Dumankaya Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

ibrahim-dumankaya-holding-personel-alimi

İbrahim Dumankaya Holding personel alımı yapacak!

İbrahim Dumankaya Holding iş başvurusu yaparak sizde İbrahim Dumankaya Holding’ın gücünden güç alabilirsiniz. İbrahim Dumankaya Holding personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan İbrahim Dumankaya Holding eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. İbrahim Dumankaya Holding insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kariyer

İbrahim Dumankaya Holding olarak istikrarlı ve sürdürülebilir büyümeyi sağlayabilmek için insan kaynaklarımıza yatırım yapmanın önemine inanıyoruz.

Kurumsal değerlerimizi benimseyen, kurumsal hedeflerimizle kariyer hedefleri arasında paralellik gösteren profesyonellere, performanslarına uygun olarak İbrahim Dumankaya Holding bünyesinde farklı kariyer ve gelişim fırsatları sunuyoruz.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Mühendisi İstanbul Dky İnşaat ve Gayrimenkul Yatırım A.Ş.
Pazarlama Müdürü İstanbul Dky İnşaat ve Gayrimenkul Yatırım A.Ş.
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Dky İnşaat ve Gayrimenkul Yatırım A.Ş.
Bütçe ve Raporlama Uzmanı İstanbul İbrahim Dumankaya Holding A.Ş.
Teknik Ofis Mimarı İstanbul Dky İnşaat ve Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Başvuru için tıklayınız.

3 Comments

  1. iyi günler ben kürşat klima üzerine bir işyerim var.klima alt yapısı borulama VRV MULTI SPLİT gibi klima ile ilgili her türlü bilgiye sahibim.bir cok başka projelerde hizmet verdim ekibimle eğer mümkünse sizinlede calışmak isterim.mesaımı dikkate alıp cevap verirseniz cok memnun olurum.başarılar dierim.

  2. mer ben 25 yıllık aşcıyım afrikada çalışıyordum işimiz bitti geldim şu an boşum yurt dışı iş arıyorum her türlü yemek ve şantiye tercübesi olan biriyim lütfen bana bu tl 05419245859 ulaşa bilirsiniz teşekürler

  3. Selam ben zafer demirci kalfasiyim yurt dışında büyük işler bitirdim elimde 80 kişilik demirci ekibim var sizinle çalışmak istiyorum yabanci dil arapça ve Rusça biliyorum 05374307444

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*