Hospitadent Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Hospitadent personel alımı yapacak!

Hospitadent iş başvurusu yaparak sizde Hospitadent ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Hospitadent personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Hospitadent eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Hospitadent insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Hospitadent 2006 yılında  Bağcılar’da kuruldu. Bağcılar Hospitadent’in kurdelesi Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından kesilerek açılışı gerçekleştirildi.

Daha sonra Güneşli Aksa Cerrahi Tıp Merkezi ve bünyesinde bulunan diş klinikleri  de Hospitadent’e ailesine katıldı.

Hızlı bir büyüme ivmesiyle 2008 yılında Fatih Hospitadent, 2009 yılında Çamlıca Hospitadent, 2011 yılında Pendik Hospitadent  ve 2012 yılı başlarında Mecidiyeköy Hospitadent ile şube sayısını arttıran Hospitadent, hızla büyümeye devam ediyor.2012 yılı ortalarında Bakırköy ve Frankfurt Hospitadent’in hizmete açılmasıyla  birlikte 8 şubesi ile ağız ve diş sağlığı sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Hospitadent, konusunda eğitim görmüş 150 diş  hekimi, 300 sağlık çalışanı yanı sıra son teknoloji ürünü, Dental Radyoloji Kliniği ( dental tomografi,dijital panoramik, sefalometrik röntgen üniteleri ve RVG), ameliyathaneleri ile  hizmet vermektedir.

Hospitadent, insan hayatının sahip olduğu en önemli değer olan sağlığın vazgeçilmezi olan sterilizasyon ve hijyen konusunda uluslararası standartlara uygun sağlık hizmeti sunmaktadır.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*