Ev Shop Personel Alımı ve İş İlanları 2022

ev-shop-personel-alimi

Ev Shop personel alımı yapacak!

Ev Shop iş başvurusu yaparak sizde Ev Shop’ın gücünden güç alabilirsiniz. Ev Shop personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Ev Shop eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Ev Shop insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Türkiye’nin en saygın alışveriş merkezlerinden bir tanesi Ev Shop, en son İskenderun’da 19. şubesini açtı. Mağazalarında satmış olduğu ürünleri kredi kartı olmadan da 20 ay gibi vadelerle müşterilerine sunan Ev Shop, Türkiye genelinde 20’ye yakın mağazası vardır.

Ev Shop mağazalarında kaliteli ürünleri uygun fiyatlar karşılığında alabilirsiniz. Kredi kartınız olmasa dahi bu ürünleri taksit seçenekleri ile almanız mümkündür. Ev Shop mağazalarında beyaz eşya, mobilya, elektronik ürünler, ev tekstili ve çeşitli ev aletleri satılmaktadır. Yüzlerce çeşit markadan dilediğiniz ürünü taksitle satın alabilirsiniz.

Ev Shop mağazaları İstanbul’da Maltepe, Levent, Sultangazi, Sefaköy, Bayrampaşa, Ümraniye, Ankara’da Kızılay, Polatlı, Sincan, Demet Evler, Bursa, Çorlu, Konya, Adana, İskenderun, Urfa gibi yerlerde bulunmaktadır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*