Historia AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2022

historia-personel-alımı

Historia AVM personel alımı yapacak!

Historia AVM iş başvurusu yaparak sizde Historia AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. Historia AVM eleman alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Historia AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Historia AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Misyon

Historia Fatih Alışveriş ve Yaşam Merkezi güçlü marka karması ve yeni nesil hizmet anlayışı ile sektöründe öncü bir alışveriş merkezi olmayı misyon edinmiştir.

Misyon

Historia Fatih Alışveriş ve Yaşam Merkezi, modern perakendecilik anlayışı ile tüketicinin ihtiyaç duyabileceği pek çok konseptte mağaza ve hizmeti bünyesinde buluşturarak yaşam kalitesini arttırmayı hedefler. Yaşam Alanı oluşturmak, perakende sektöründeki pek çok ihtiyaca cevap vermek gibi faaliyetlerini kaliteli hizmet anlayışı ve eğitimli personeli ile gerçekleştirir.

Historia AVM de bulunan mağaza sayısı oldukça fazladır, bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

İletişim için tıklayınız.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*