Hidromek Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Hidromek Personel Alımı Yapacak

Hidromek’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Hidromek bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Hidromek personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Hidromek personel alımı

Hidromek’te Çalışmak

HİDROMEK’te eğitime ve personelin gelişimine büyük önem verilmektedir. Personelin eğitimleri için HİDROMEK’te tam zamanlı istihdam edilen profesyonel bir eğitmen kadronun yanı sıra firma dışı eğitim kurumlarından da faydalanılmaktadır.

Eğitim faaliyetleri genel olarak; kısa, orta ve uzun süreli eğitimler olarak üç grupta incelenebilir:

  1. Kısa süreli eğitimler: Kurumumuz ve ürünlerimiz hakkında genel bilgi ve güncelleme eğitimleri, kişisel gelişim eğitimleri ve kalite yönetim sistemlerine yönelik eğitimleri kapsamaktadır. Bu eğitimler bir aya kadar süreli eğitimlerdir.
  2.  Orta süreli eğitimler: AR-GE, Üretim, Satış Sonrası Hizmetler departmanlarında işe yeni başlayan teknik personele (mühendis, teknik öğretmen, tekniker, teknisyen) yönelik 2 ile 6 ay arasında tam zamanlı olarak eğitimler verilmektedir.
  3. Uzun süreli eğitimler: HİDROMEK, 2006 yılından beri ihtiyaç duyduğu teknisyen kadrosunun yetiştirilmesi amacıyla; MEB, ASO ve ASO 1.OSB tarafından imzalanan Okul-Sanayi İşbirliği Eğitim Programlarının (OSEP) en aktif uygulayıcısı olmuştur. Bu eğitim ile sanayi ihtiyaçlarına uygun, mesleğinin inceliklerini bilen ve uygulama içinde yetişmiş iş gücünün sağlanması desteklenmektedir.

Hidromek İş İlanları

Hidromek iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Hidromek İş Başvurusu Formu

Hidromek iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Hidromek iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hidromek’e Benzer İş İlanları

1 Comment

  1. Ankara si can yenikentte oturuyorum depo sevkiyat veya şöförluk arıyorum E SINIF EHLIYET DIJITAL EHLIYET SRC2 SRC4 PISIKOTEKNIK BILGISAYAR belgelerim var + FORKLIFT+DIJITAL TAKO BELGESI depo ve şoförlük konusunda tecrubeliyim referans vereb ilirim SERVIS OTOBUS MUNUBUS KAMYON TANKER FARK ETMEZ ARAZÖZ ŞOFORLUGUDE YAPTIM TIR SURDUM FAKAT GERI GITMEYE ALISMAM LAZIM IMKAN VERILIRSE O DA YAPILIR

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*