Hatipoğlu Market Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Hatipoğlu Market, Grup Hatipoğlu bünyesinde faaliyetlerine devam eden bir market zinciridir. İstanbul’un çeşitli semtlerinde mağazaları bulunmakta olup 30’dan fazla mağaza ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 22.500 m2 alanda, perakende sektöründe hizmetlerine devam eden şirket, zaman zaman personel alımları yaparak yoluna devam etmektedir. 

 Hatipoğlu Market İş İlanları

Hatipoğlu Market, otuzun üzerinde mağazaya sahip bir zincir market olup 1000’e yakın çalışanı bulunmaktadır. Diğer taraftan şirketin herhangi bir web sitesi bulunmamaktadır. Bu da şirketin kurumsal faaliyetler, insan kaynakları ve diğer detaylara internet aracılığıyla ulaşabilmeyi imkansız hale getirmektedir. Bu yüzen Hatipoğlu Market iş ilanlarını takip etmek ya da şirketin işe alım politikaları hakkında bilgi almak için geleneksel yolları kullanmanız gerekiyor. Size en yakın Hatipoğlu Market şubesine müracaat edebilirsiniz.

 Nasıl Başvurulur?

Hatipoğlu Market iş ilanlarına başvuru yapabilmek için internet üzerinden kullanabileceğiniz herhangi bir site ya da iş ilanları platformu bulunmuyor. Bu yüzden güncel CV’nizi hazırlayarak en yakın şubeye müracaat edebilir, herhangi bir iş ilanlarının olup olmadığını sorabilirsiniz. Eğer tercih ettiğiniz şubede böyle bir imkan yoksa diğer mağazalarını deneyebilirsiniz.

 Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Mağaza Personeli
 • Reyon Görevlisi
 • Muhasebe Personeli
 • Depo Personeli
 • Satın Alma Asistanı

Pozisyon Açıklamaları:

 • Mağaza Personeli: Şirketin mağazalarında işleyişin sağlanmasına, müşteri taleplerinin karşılanmasına yardımcı olmak.
 • Reyon Görevlisi: Şirketin mağazalarının ilgili reyonlarında göre alarak müşterilerin ürünlere ulaşımını kolaylaştırmak. Müşteriler tarafından gelen hizmet taleplerini karşılamak. 
 • Muhasebe Personeli: Şirketin mağazalarında muhasebe işlerinden sorumlu olmak. Alım satım işlerini, gelir, gider kontrollerini gerçekleştirmek. Kayıt altına alarak ilgili mercilere, ilgili dönemlerde raporlar halinde sunmak.
 • Depo Personeli: Şirketin ürün depolarında görev almak. Sevkiyat ve ürün giriş çıkışlarını kontrol etmek. 
 • Satın Alma Asistanı: Şirketin genel ürün ihtiyaçlarından sorumlu olmak. Ürünlerin ilgili yerlerden temini için araştırmalar yapmak. Kurumlar arası iletişim sağlayarak alım-satım zincirinin devamlılığını sağlamak.

 Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:00 – 22:00, Pazar günleri tatil. Şirketin bazı bölümlerinde ve çeşitli pozisyonlarda vardiya sistemi uygulanabilmekte, hizmet günleri ve saatleri değişebilmektedir.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul.

3 Comments

 1. market sektöründe çalıştım her alanında tecrübe kazandım lütfen kabul ederseniz memnun olurum

 2. 12 yıldır perakende sektöründe yöneticilik yaptım bölge yöneticiliğine adayım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*