İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Et ve Süt Kurumu Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Et ve Süt Kurumu Personel Alımı Yapacak

Et ve Süt Kurumu’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Et ve Süt Kurumu bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Et ve Süt Kurumu personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

et ve sut kurumu personel alımı

Firma Hakkında

1952 yılında Türkiye’de hayvancılık ve balıkçılığın geliştirilmesi amacıyla kurulan Et ve Balık Kurumu, Ticaret Bakanlığına bağlı İktisadi Devlet Kuruluşu olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Et ve Balık Kurumu, veteriner hekimlerin kontrolünde kasaplık hayvan alım ve kesimlerini yaparak, hijyenik şartlarda kaliteli et üretmek için et kombinalarını faaliyete geçirmiş, ve hayvancılığın bir ticari emtia haline gelmesini sağlayarak et ve et ürünleri üretim sanayisini oluşturmuştur.

Böylece ülke hayvancılığının geliştirilmesi ve verimliliğinin arttırılması hedeflenmiştir. Bu hedef doğrultusunda çalışan ve kadrosunda binlerce personel çalıştıran kurum, yakın zaman içerisinde personel alımı yapacak.

Kadrosuna aldığı personellerine tam zamanlı ve vardiyalı mesai sistemi uygulayan kurum, bütün çalışanlarına 2.000 TL üzerinde maaş vermekte ve çeşitli sosyal haklar sunmaktadır.

Müşterilerine olduğu gibi çalışanlarına karşı da hassas davranan ve haklarını gözeten Et ve Süt Kurumu, mesai saatleri dışında çalışan personellerine fazla mesai ücreti ödemektedir.

Et ve Süt Kurumu İş İlanları

Et ve Süt Kurumu internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanında kaynak teknisyeni, soğutma sistemi operatörü, elektrik teknisyeni, kasap ve şoför olarak Ağrı, Erzurum, Yozgat, Erzincan, Adana ve Bingöl illerinde çalıştırmak üzere olmak toplamda 11 kişilik boş pozisyon ile alım yapacağını belirtti

Et ve Süt Kurumu İş Başvurusu Formu

Et ve Süt Kurumu iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Personel alımlarını İşkur aracılığıyla yürüten Et ve Süt Kurumu’nun kadrosunda çalışmak isteyen personel adaylarının kurumun internet sitesi aracılığıyla yayınlanan iş ilanlarını takip etmeleri ve kendilerine uygun birimler için İşkur şubelerine giderek iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir