Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri, günümüzde 8000 üzerine üyeye sahiptir. Bünyesinde farklı birlikler olup, kurum resmi sitesinde haberler başlığı altında Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri iş ilanı yayınlanmaktadır.

Bu bağlamda üye firmaların, nitelikli personel gereksinimi kapsamında Dış Ticaret Uzmanı Yetiştirme Programı gerçekleştirmektedir. Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri personel alımı için buna başvuru yaparak, kursiyer olabilir, başarıyla tamamladıktan sonra özgeçmişi e-posta şeklinde gönderebilirsiniz.

Ardından gerekli Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri iş başvurusu süreçlerini tamamladıktan sonra, işe başlamak mümkündür.

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Personel Alımı ve İş İlanları

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Personel Alımı Yapacak

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri kapsamında çalışmak istiyorsanız, resmi sitesinde bulunan haberler bölümünü takip etmeniz gerekir. Düzenli bir şekilde dış ticaret uzmanı yetiştirme programı yapılmakta olup, bunlara katılım gösterip, olumlu sonuç alırsanız iş başvurusu yapabilirsiniz.

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri tarafından açılan söz konusu program bir kurs niteliğinde olup, burada şu gibi eğitimler verilmektedir;

 1. Dış Ticaret Amaçlı Olarak Microsoft Excel Dersi
 2. Kişisel GelişimDersi
 3. Mesleki İngilizce BilgisiDersi
 4. Dış Ticaret Yaparken Kullanılan BelgelerDersi
 5. E-İhracat Yaparken Kullanılmakta Olan Pazar YeleriDersi
 6. Uluslararası PazarlamaDersi
 7. Dış Ticaretin Finansmanı, Kambiyo MevzuatıDersi
 8. Gümrük Kanunu İle YönetmeliğiDersi
 9. Uluslararası Taşımacılık İle LojistikDersi
 10. İhracat MevzuatıDersi
 11. Dış Ticarete Dair Temel BilgilerDersi

Bunlar 112 saatlik olup, online eğitimler şeklindedir. Buna katılım yaptıktan sonra, kurs tamamlanınca sınav yapılmaktadır. Değerlendirme sınavından başarılı olanlar mezun edilmektedir. Ardından e-posta şeklinde, CV bilgileri gönderilir.

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’ne 15 (Onbeş) Uzman Yardımcısı, 1 (Bir) İdari Memur ve 1 (Bir) İdari Memur (Engelli) olmak üzere toplam 17 (Onyedi) personel alınacaktır. İlana ulaşmak için tıklayın.

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri kapsamında işe girmek istiyorsanız, program size büyük bir fırsat sunar. Düzenli olarak yenilenen alımlara katılarak derslere girmedir. Eğer kursu başarıyla tamamlarsanız, CV bilgileriniz gönderilir ve iş bulma fırsatı açılır. Bunun için şu işlemleri takip etmeniz yeterlidir;

 1. https://www.gaib.org.tr/tr.html sitesine giriş yapın.
 2. Ekranın alt bölümünde yer alan haberler üzerine tıklayın.
 3. Duyuruları inceleyerek, Firmalar İçin Dış Ticaret Elemen İstihdamı üzerine tıklayın.
 4. Bilgilendirmeyi okuyarak, altta bulunan başvuru linkine tıklayın.

Ardından tek yapmanız gereken formu doldurmadır. Bundan sonra tarafınıza gerekli bilgiler iletilecektir. Bunlara derslerin saati, hangi gün oldukları ve nasıl yapıldıkları gibi maddeler de dâhildir. Dersler başladıktan sonra geçebilmek için hepsine katılmanız, değerlendirmeyi geçebilmek için düzenli şekilde çalışmanız tavsiye edilir.

Zira mezun olmanız için, geçmeniz şarttır. Ardından da özgeçmiş dosyanız firmalara aktarılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*