Gi̇resun Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Gi̇resun Orman Bölge Müdürlüğü personel alımı yapacak! A Grubu Kadro Alımları yapılacak.
giresun-orman-bolge-mudurlugu-personel-alimi

TÜRKİYE DAYANIKLI PEYZAJ ENTEGRASYONU PROJESİ (P172562) KAPSAMINDA BOLAMAN PROJE DESTEK BİRİMİALINACAK BİREYSEL DANIŞMANLAR İÇİN İSTİHDAM DUYURUSU

 

T.C.
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
GİRESUN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ           
TÜRKİYE DAYANIKLI PEYZAJ ENTEGRASYONU PROJESİ (P172562)
KAPSAMINDA BOLAMAN PROJE DESTEK BİRİMİ ALINACAK BİREYSEL DANIŞMANLAR İÇİN
İSTİHDAM DUYURUSU
İLGİ BİLDİRİMİNE DAVET

İkraz No: 9272-TR
Proje Adı: Türkiye Dayanıklı Peyzaj Entegrasyonu Projesi
Proje Süresi: 2021– 2028
İlgi Bildirimi Yayınlanma Tarihi (Resmi Gazete-web): 10.06.2022
Son Başvuru Tarihi ve Saati: 24.06.2022 tarihinde saat 15.00

 Sıra No.

Başvuru Numarası

İşin Adı

1

TR-BOLAMAN RST -278258-CS-INDV-2

Finansal Yönetim Uzmanı

2

TR-BOLAMAN RST -278259-CS-INDV-2

Çevre Koruma Uzmanı

3

TR-BOLAMAN RST -278260-CS-INDV-2

Sosyal Koruma Uzmanı

 

Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü koordinasyonunda Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, Tarım Reformu Genel Müdürlüğü ve Karayolları Genel Müdürlüğü paydaşlığında Dünya Bankası kredisiyle finanse edilen Türkiye Dayanıklı Peyzaj Entegrasyon Projesi’ni (TULİP) uygulamaya başlamıştır. Projenin amacı, Doğu Karadeniz yer alan Bolaman ve havzasındaki kırsal topluluklar için entegre peyzaj yönetimini güçlendirmek ve iyileştirilmiş geçim fırsatlarına ve dayanıklı altyapı hizmetlerine erişimi artırmaktır.
TULIP Projesi Bolaman havzasında kırsal yoksulluk ve havzalardan dışa göç ile sonuçlanan doğal kaynakların bozulması, su güvensizliği ve iklim ve afet risklerine karşı kırılganlıklarla ilgili zorlukları ele almak için çeşitli yatırımlar içermektedir. Bu yatırımların Uygulayıcı Kurumları OGM (Koordinatör Kurum), TRGM, DSİ ve KGM’dir. Bu yatırımlar, aşağıda açıklanan iki Proje bileşeni altında organize edilmektedir.

 

Bileşenler

Alt bileşenler

Bileşen 1.Hedeflenen Alanlarda Dayanıklı Peyzaj Entegrasyonuna Yönelik Yatırımlar

1.1 Yeşil altyapı ve sürdürülebilir geçim kaynakları
1.2 Esnek gri altyapı

Bileşen 2.Kurumsal Çerçeve, Proje Yönetimi ve Sürdürülebilirlik

2.1 Entegre Peyzaj Yönetimi için Uygulama Çerçevesi
2.2 Proje yönetimi ve sürdürülebilirlik

 

Proje kapsamında, gerekli; Finansal Yönetim Uzmanı (1 kişi), Çevre Koruma Uzmanı (1 kişi), Sosyal Koruma Uzmanı (1 kişi), proje uygulaması ile ilgili faaliyetleri yürütmek, gerekli koordinasyonu sağlamak ve OGM ve diğer Uygulayıcı Kurumlara danışmanlık sağlamak üzere Giresun Orman Bölge Müdürlüğü TULİP Projesi Ordu İlindeki Bolaman Proje Destek Biriminde yukarıda belirtilen miktarlarda istihdam edilecektir.

Danışmanlar, proje sonuna kadar tam zamanlı olarak istihdam edilecektir. Sözleşmeler İdarenin ihtiyacına, danışmanın performansına ve finansman kaynağının durumuna göre Proje süresince birer yıllık olarak yenilenecektir. İşin Haziran 2022 içinde başlatılması planlanmaktadır.

Bu kapsamda Danışmanlardan beklenen nitelikler aşağıdaki linki verilen sitede tek tek olarak görev tanımlarında verilmiştir. Bu danışmanlıklara ait tüm danışmanların görev tanımları ve CV ve başvuru mektubu https://tulip.ogm.gov.tr/SitePages/OGM/OGMDefault.aspx  adresinde duyurular kısmında görülmekte ve indirilebilmektedir.

Türkiye Dayanıklı Peyzaj Entegrasyonu Projesi (TULİP) Giresun Proje Uygulama Birimi Bolaman Proje Destek  Birimi için , uygun bireysel danışmanları yukarıda belirtilen hizmetleri sağlamak üzere ilgi bildiriminde bulunmaya davet etmektedir. İlgi bildiriminde bulunmak isteyen bireysel danışmanların, aranılan nitelikleri ne oranda taşıdıklarını https://tulip.ogm.gov.tr/SitePages/OGM/OGMDefault.aspx sitesindeki görev tanımlarında “aranan nitelikler\” başlığı altında görebileceklerdir.  Ek’lerde yer alan örneğe uygun olarak Türkçe ve ingilizce hazırlayacakları özgeçmişlerini, telefon numarası, adres ve başvurdukları pozisyonun başvuru numarasını içeren bir başvuru mektubuyla ve özgeçmişlerinde atıfta bulunulan diploma, sertifika, referans mektubu vb. belgelerin birer fotokopisiyle birlikte en geç 24.06.2022 tarihinde saat 15.00’a kadar aşağıdaki adrese postayla, elektronik postayla veya elden ulaştırmaları gerekmektedir.

Danışmanlar, Dünya Bankası’nın “IPF Borçluları için Satın Alma Düzenlemeleri\” – Kasım 2020 (“Tedarik Düzenlemeleri\”) kılavuzluğunda belirtilen prosedürlere göre işe alınacaktır.

Görev tanımının tamamına ve CV formatı ve Başvuru Mektubu aşağıdaki linkten ulaşıp, okunup indirilebilecektir.

Link: https://tulip.ogm.gov.tr/SitePages/OGM/OGMDefault.aspx
​ 
Başvuru Adresi:
Cengiz ÖZTÜRK
Daimi işci
Ordu Orman İşletme Müdürlüğü
Adres: Ordu Orman İşletme Müdürlüğü/Eskipazar Mah. Fidanlık Sok. No:9 52200 Altınordu/ORDU
Tel: +904522370226
E-posta: [email protected]
web sitesi: https://tulip.ogm.gov.tr/

 

Detaylar için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*