Gefco Lojistik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Gefco Lojistik Alımı Yapacak

Gefco Lojistik’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Gefco Lojistik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Gefco Lojistik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Gefco Lojistik Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

GEFCO Türkiye İnsan Kaynakları olarak 2002 kuruluş yılımızdan bu yana, Ulusal İş Kanunu, Etik Kurallar, Birleşmiş Milletler Küresel Sosyal Sorumluluk ilkeleri ve GEFCO Grubu Değerleri çerçevesinde; grubumuzun uluslararası büyümesini destekleyen fırsat eşitliğine dayalı istihdam politikası, lokal şartlara ve kişisel başarılara göre uyarlanmış değerlendirme ve ücret yönetimi politikası, sürekli gelişimi destekleyen eğitim politikası ve İş Sağlığı ve Güvenliği’nin iyileştirilmesine yönelik geliştirdiği uygulamalar ile İnsan Haklarına saygılı, huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamayı hedeflemekteyiz.

Çeşitliliğe ve Fırsat Eşitliğine dayalı işe alım sürecimizde İnsan Kaynakları tarafından ilgili kriterler göz önüne alınarak başvurunuz birebir görüşmeler ve gerekli envanter uygulamaları ile değerlendirilmeye alınır. Sürecin olumlu olması halinde, yazılı iş teklifi İnsan Kaynakları tarafından paylaşılır.

İşe başladığınız ilk gününüzde, İnsan Kaynakları tarafından departman yöneticileri ile birlikte organize edilen “Oryantasyon Programı” ile yeni işinize ve GEFCO Grup kültürümüze hızlı adaptasyonunuzu, düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi ile daha güvenli bir iş ortamına sahip olmanızı hedeflemekteyiz.

Gefco Lojistik İş İlanları

Gefco Lojistik’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Gümrük Müşavir Yardımcısı Alımı

GEFCO, Russian Railways (RZD) ve PSA Grup’un bir üyesi olan, dünya çapında 30 ülkede faaliyet gösteren, üreticiler için lojistik hizmetlerinde yüksek kalite sağlayan bir firmadır.
2002 yılında kurulan GEFCO Türkiye, İstanbul, İzmit, Bursa, İzmir, Ankara ve Mersin ofislerinde Araç Dağıtımı, Kara, Hava, Denizyolu Taşımacılığı ve Entegre Lojistik alanlarında hizmet vermektedir.

  • Mevzuat takip yeteneği ve mevzuat bilgisi olan,
  • B Sınıfı karne sahibi,
  • Tariflendirme konusunda tecrübeli,
  • İthalat ve İhracat konularında tecrübeli,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
  • Çalışma yeri İstanbul Avrupa yakasıdır

Gefco Lojistik İş Başvurusu Formu

Gefco Lojistik iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Gefco Lojistik’ın iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*