Gebze Konak Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Kocaeli’nin İzmit bölgesinde vatandaşlara sağlık hizmetleri sunan Gebze Konak Hastanesi, 1995 senesinde Konak Tıp Merkezi adıyla açılmıştır.  Hasta kabulüne 2006 senesinde başlayan kurum, 2010’da A sınıfı olma başarısını yakalamıştır.

JCI tarafından 2012 yılında akredite edilen Gebze Konak Hastanesi, 2015 yılında Kocaeli’nin ilk Özel Tüp Bebek Merkezini açmıştır. 2019 yılında ise SAS akreditasyonu elde etmiştir. 30 uzmanlık alanında 49 doktorla hizmet veren kurum 9500 metrekare üzerine kuruludur. 57 adet hasta yatağı, 21 de gözlem yatağı mevcuttur.

Gebze Konak Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Gebze Konak Hastanesi İş İlanları

Araştırma, geliştirme ve bilim temellerine sahip olan Gebze Konak Hastanesi, topluma her zaman güncel sağlık hizmetlerini en yeni ekipmanlar, teknolojiler ile beraber sunmaktadır. Kararlı bir şekilde büyümesine devam eden kurum, yatırım yaparak hastalara daha iyi hizmet vermektedir.

Bünyesinde çok sayıda departman olan kurumda çok sayıda personel vardır. Ancak büyüyen yapısı yeni personelleri de gerektirdiği için alımlar yapılmaktadır. Özel bir sağlık kuruluşu olması sebebiyle, iş ilanları kariyer siteleri üzerinden ilgilenen kişilerle paylaşılmaktadır.

Bunları düzenli aralıklarla kontrol ederseniz iş fırsatlarını bulabilir, vakit kaybetmeksizin iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Gebze Konak Hastanesi Personel Alımı

Gebze Konak Hastanesine yapılan iş başvuruları ön başvuru ve mülakat halindedir. Kurum kendi sitesinden iş başvurusu kabul emekte olup, bunun için ilk olarak kendi internet adresine girilmelidir. Bunun ardından da sayfanın en altından kariyer/iş başvurusu linkine tıklanır.

Açılan sayfada hem ilanları takip etmeniz hem de açık pozisyonlara başvurmanız mümkündür. Buna ek olarak farklı kariyer sitelerinde de ilerleyen tarihlerde ilanlar verilebilir. Bunlara başvuru için öncelikle ilanın açıldığı kariyer sitesine kaydolmanız gerekir.

Bunu tamamladıktan sonra hakkınızda bir özgeçmiş hazırlanmalıdır. Son olarak da açılan duyuruya başvuru yapılmalıdır. Yetkililer değerlendirme sonrası uyumlu kişilerle irtibat kuracaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*