Gebze Center AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2022

gebze-center-avm-personel-alımı

Gebze Center AVM personel alımı yapacak!

Gebze Center AVM iş başvurusu yaparak sizde Gebze Center AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. Gebze Center AVM personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Gebze Center AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Gebze Center AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

“En Değerli Sermayem Çalışma Arkadaşlarımdır”
Ayhan ŞAHENK

Kurucumuz Sayın Ayhan Şahenk’in yıllar öncesinde söylemiş olduğu gibi, globalleşen dünyanın zorlu rekabet koşulları içerisinde bizler halen, gerçek sermayesinin insan kaynağı olduğuna inanır ve insan kaynakları politikalarımızı Doğuş Grubu değerleri üzerine kurarız.

Biz, çözen, uygulayan, geliştiren ve tüm bunları yaparken ben yerine biz diyebilen üstün nitelikli bireylerle çalışırız.

Biz, açık iletişime dayalı, samimi, şeffaf organizasyon yapısıyla yüksek sadakat yaratırız.

Biz, Doğuş kültürünü tanıyan ve benimseyen, grubumuzun ilke, değer ve gereksinimleri doğrultusunda kurumlarımızı yönetebilen, değişimi önerebilen ve hayata geçirebilen liderler yetiştiririz.

Biz, çalışanlarının gelişim alanlarına yönelik yatırım yapar, bireysel gelişimi sağlamak ve kurumsal hedeflere ulaşmak amacıyla güçlü insan kaynağı yaratırız.

Biz, sunduğumuz olanaklarla çalışanlarımıza çağdaş yaşam standartları sağlarız.

Gebze Center AVM de bulunan mağaza sayısı oldukça fazladır, bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*