Gaziantep Şehitkâmil Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi, 1998 senesinde Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi şeklinde planlanmıştır. 2006 senesinde Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına devredilmesi ardından genel devlet hastanesi yapılmıştır.

Gaziantep’in Şehitkâmil ilçesinde bulunan kurumun açılışı 2008 yılının Mart ayı içerisinde, 330 yatak kapasiteli şekilde yapılmıştır. Ayrım yapmadan sağlık çözümleri sunan Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi, kalite ve verimlilik ilkelerinden vazgeçmemektedir.

Hasta odaklı hizmetleri ile gereksinim ve ihtiyaçlarını üst seviyede karşılamaktadır. Yürürlükte olan kanunlara ve etik kurallara uygun bir şekilde sağlık çözümleri üretmektedir.

Gaziantep Şehitkâmil Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi İş İlanları

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi, bünyesinde bulunan idari, destek ve medikal kadrolarla ulaşılabilir ve kesintisiz hizmetler sunmaktadır. Nitelikli ve kaliteli çözümler sunabilmek için bilimsel yapısıyla sağlık sektöründeki gelişmeleri incelemektedir. Yaptığı başarılı yatırımlarla vatandaşlara en yeni ve güncel çözümleri vermektedir.

Sürekli gelişim halinde olan sağlık kurumu ilanları resmi şekilde vermektedir. Dolayısıyla iş başvurusu yapabilmek için önce İŞKUR, ilan.gov.tr ve Resmi Gazete gibi platformlardan ilanları kontrol etmeniz gerekir. Hepsinin son başvuru tarihi olduğu için, adayların her gün incelemesi önerilir. Bu sayede size uygun ilanlar hemen bulunabilir.

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Personel Alımı

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi tıbbi ve idari anlamda çok sayıda departmana sahiptir. Bunların herhangi birinde farklı dönemlerde yeni personel gerebilir. Bu durumlarda ilgilenen kişilerin başvurabilmesi için duyurular verilmektedir.

Devlet hastanesi olması sebebiyle, bir takım pozisyonları adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartını gerektirebilir. Bunlardan bazıları laborant, hizmetli, bakıcı ve sözleşmeli memur şeklindedir. Sınav ÖSYM tarafında yapılmakta olup, eğer adaylardan talep ediliyorsa puanınızı almış olmanız şarttır. Bu sebeple önlem olarak katılım sağlamanız önerilir.

Şayet genel ve özel niteliklerin tümünü karşılıyorsanız, ilanda belirtildiği yere, başvuru tarihleri arasında gerekli müracaatı yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*