Gama İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Gama İnşaat İş Başvurusu

Gama İnşaat iş başvurusu yaparak sizde Gama İnşaat’ın gücünden güç alabilirsiniz. Gama İnşaat personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Gama İnşaat eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Gama İnşaat insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Gama İnşaat Personel Alımı

gama inşaat personel alımı

Ülkemizin ve dünyanın en büyük inşaat firması olarak hizmet eden Gama İnşaat yurt içi ve yurtdışında yürüttüğü projeleri için personel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik personel alımı yapmaya devam ediyor.

Gama İnşaat çalışanlarına adil, ayrımcılık yapmadan, güvenli ve sağlıklı çalışma ortamları sağlar ve sadece işe alırken değil çalışırken de eğitime önem verir. Çalışanların özlük haklarına özen gösterir ve hizmet sektöründe müşteri memnuniyetini esas alarak planlı ve disiplinli çalışma ortamı sunar.

Gama İnşaat Çalışma Şartları

Gama İnşaat istihdam edeceği personellerin niteliklerini belirler ve resmi internet sitesinde bulunan insan kaynakları bölümünde aradığı iş gücü ihtiyaçlarını yayınlar. Açılan pozisyonlarına uygun nitelikli personel alımlarını yapar ve şirket bünyesinde çalıştırır.  Çalışanlarını yurt içi ve yurt dışı olmak üzere ihtiyaç duyduğu oranda personel alarak istihdam eder.

Gama İnşaat İş İlanları

Gama İnşaat sadece inşaat alanında değil holding olarak birçok iş kolunda hizmet eder ve sürekli ilerleme kaydederek hızla büyümeye devam eder. Sektör bünyesinde iş ilanları takip edilerek iş ilanları hakkında detaylı bilgilere ulaşılabilir. İş ilanları için özgeçmiş ve cv bırakarak verilen bilgiler ve deneyimlere uygun ve aranan pozisyonlara uygun olan adaylarla temasa geçilerek iş görüşmesi için davet edilir.

Açık pozisyonlar için yeterli olmayan adayların başvuruları iş başvuru havuzunda toplanmakta ve aranılan pozisyonlar için yeterli olunması durumunda değerlendirilmektedir. İş başvurusuna uygunluğu tespit edilen adaylarla birebir yapılandırılmış mülakat yapılır ve görüşme neticesi mail yoluyla adaylara iletilir.

Gama İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kariyer.net alt yapısıyla desteklenen iş başvuruları gizlilik ilkesiyle değerlendirmeye alınır. Gama inşaatın resmi web sitesinde açık pozisyonlar linkinden ihtiyaç duyulan personel sayısı ve çalışacağı departmanlar yayınlanır. Kariyer.net üyesi olanlar açık pozisyonlar linkinden ilgilendikleri pozisyonlara başvuru yapabilir.

Kariyer.net üyesi olmayanlar sitenin açık pozisyonlarının üzerinde yer alan giriş yap sekmesine girerek yeni üyelik oluşturarak ilgilendikleri pozisyonlara başvuruyu yapabilir. İş başvurusu için verilen özgeçmiş bilgileriyle başvuru süreci başlamış olur.

Başvuru formunda yer alan bilgilerde deneyimlere göre değerlendirme yapılır ve aranan pozisyonlara uygunluğu saptananlar mülakat sonucunda işe alımı gerçekleştirilir. Kariyerine yurtdışında devam etmek isteyenlere de fırsatlar sunan Gama İnşaat, yurtdışında çalışmaya engeli bulunmayan kişiler iş başvurusu yapabilir.

Yurt içinde ve yurtdışında devam eden projeleri için istihdam edeceği personelleri sürekli güncelledikleri insan kaynakları bölümünden ulaşılabilir.

Açık pozisyonlara başvurmak için tıklayın.

4 Comments

  1. Selamın aleyküm ismim murat bal CAT 963 PALETLİ ve Doosan lastikli loder oparatörüyüm MYK belgem var irtibat tel 05398535416
    Not elektrik tesisat ve terminasyon bilgisine sahibim MYK belgem yok

  2. kanal ve boru ızolasyon ustasıyım yurt dısı yurt ıçı tecrubem var sızınlede calişmak ısterım.

  3. Merhaba ben Mustafa çimen belgem var kara sıva alçı ustasıyım yurtdışı tercubem var

    • Ahsap marangoz ustasıyım 30 yıllık tecrubem var yurtdisi calismak istiyorum saygılar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*