İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

3M Personel Alımı ve İş İlanları 2019

3M Personel Alımı Yapacak

3M’de çalışmak isteyen adaylara müjde. 3M bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve 3M personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Dünya üzerinde hizmet veren en iyi 50 şirket sıralamasında yer alan 3M personel alımı yapacağını açıkladı. Buna göre finans alanında uzman olan ve bu alanda çeşitli pozisyonlarda alım yapacağını açıklayan 3M eleman alımı için internet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

3M işçi alımı ile ilgili olarak yapılan açıklamaya bakıldığında finans, üretim ve girişimcilik alanında pek çok eleman alımı yapılacağı açıklandı. Çalışanlarına ödüllendirme politikası uygulayan 3M daha fazla üretim ve daha fazla ilerleme düşüncesi ile birlikte hareket ettiği gibi çalışanlarına şirket hisselerinden de sunarak işlerini büyütmeyi hedefliyor. 3M iş ilanları içerisinde kendinize uygun pozisyonlara başvurarak sizde bu dünya içerisinde yer alabildiğiniz gibi daha da ilerleyerek kalıcı bir yer edinebiliyorsunuz.

3M Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

110 yılı aşkın bir süredir, 3M yaratıcılık ve yeni fikirler kültürünü geliştirmiştir. 55.000’den fazla ürün ile, son derece yenilikçi teknolojileri yeni ve beklenmedik şekillerde birleştirebilme yeteneğini göstermeye devam ediyoruz. Bugün 3M, Tüketici İş Grubu, Elektronik ve Enerji, Sağlık Hizmetleri, Endüstriyel Ürünler ve Güvenlik & Grafik İş Grupları olmak üzere 5 ana iş grubuna sahiptir ve bu gruplar 26 aktif satış ve pazarlama bölümünden oluşmaktadır.

3M yıllık cirosu 30,3 milyar dolar olup, toplam 90.000 çalışanı ile 70 ülkede faaliyet göstermektedir. 3M, 1987’den beri Türkiye’de faaliyet göstermektedir ve şu anda 600’e yakın çalışanı bulunmaktadır. Gelir bakımından, Türkiye Orta ve Doğu Avrupa’nın en büyük ülkesidir.

Staj ve Gelişim Programları

Burada, 3M’de, üniversite son sınıf ve bir yıllık mezun öğrencilerin problem çözme ve iletişim becerilerinin sınandığı bir iş durumu yarışması olan, “Yeni Bir Gelecek Zorluğu Keşfedin”e katılabilirsiniz. Bu yılki yarışma, 3M ABD de dâhil olmak üzere, 14 ülkedeki 3M lokasyonlarında düzenlenmektedir.

Öğrenciler, bir yandan paha biçilmez iş deneyimleri elde ederken, bir yandan da 3M’in global merkezini ziyaret etme ve altı-aylık mentorluk alma fırsatına sahip olacaklar. Staj başvurusu için tıklayın.

3M İş İlanları

3M’ye iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

3M iş ilanı kategorilerinde farklı pozisyonlarda ve farklı şehirlerde alımlar yapıldığını görebilirsiniz. Çalışanlarına çeşitli etkinlikler düzenleyen 3M şirketi pek çok kişinin çalışmayı hayal ettiği oldukça sosyal ve sorumluluk isteyen mühendislik çalışmalarının yapıldığı bir alanı oluşturuyor. 3M engelli personel alımı gibi imkanlarında bulunduğu 3M dünyasında yer almak için 3M iş başvuru formu doldurarak CV bilgilerini vermek gerekiyor.

Kişisel Güvenlik Ürünleri Uygulama Mühendisi

3M Türkiye, Kişisel Güvenlik Bölümü için bir Uygulama Mühendisi arıyor.

 • Saygın bir üniversiteden mühendislik derecesi. Yüksek Lisans derecesi
 • Sağlık & Güvenlik uzmanı olarak 4-5 yıllık deneyim
 • Müşteri odaklı yaklaşım
 • Güçlü teknik becerilere, bilgi ve deneyime ek olarak, temel satış becerileri ve ticari zihniyete sahip olmalıdır.
 • Proje yönetimi deneyimi
 • Güçlü takip ve özveri.
 • Tüm adaylar İngilizce akıcı olmalı, MS Office programlarında yetkin olmalı ve askeri zorunluluk bulunmamalıdır (sadece erkek adaylar için).

3M İş Başvurusu Formu

3M iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda 3M’nın iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

3M insan kaynakları kısmında internet üzerinden başvurular gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca farklı şehirlerde alım yapılması halinde kişilerin bizzat 3M binasına giderek başvuruda bulunabiliyorlar.

İş başvuru formu için tıklayın.

2 Yorum

 1. resul 18 Mayıs 2014

  özel bir şirkette depo görevlisi olarak çalışmaktayım uygun görülürse sizinle çalışmak isterim 3m ürünleri kullandığımızdan az da olsa ürünlerle ilgili bilgimvar

 2. Fatih 16 Temmuz 2014

  3m espe Dental malzeme satışı ve ege bölge bayisi olan bir firmada 7 yıldır çalışmaktaydım iki hafta öncesine kadar malzemelerin çoğunluğu hakkında bilgi sahibi olduğumu düşünüyrm umarım birgün 3m ailesine bende katılırım.izmir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir