3M Personel Alımı ve İş İlanları 2023

3M’de çalışmak isteyen adaylara müjde. 3M bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve 3M personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

3M dünya çapında hizmet veren bir konglomerattır. Konglomerat, farklı iş kollarında hizmet veren ticari kuruluşlara verilen bir addır. Kuruluş amacı madencilik olan şirket daha sonraları tutkal, laminat, koruyucu ekipman, tıbbi ürünler gibi çeşitlerden oluşan geniş ürün gamına sahiptir.

65’ten fazla ülkede üretim operasyon bulunmaktadır. 30 milyar doların üzerinde ciroya sahip şirketin 100 binin üzerinde de çalışanı olduğu bilinmektedir.

3M Personel Alımı ve İş İlanları

3M İş İlanları

3M kuruluşu, otomotiv, elektronik, enerji, ulaşım, inşaat gibi aklınıza gelebilecek her alanda hizmet vermektedir.Şirket Türkiye’deki operasyonlarını İstanbul Ataşehir’deki genel merkezinde yürütmektedir. Ayrıca tüm dünyaya yayılmış küresel bir şirkettir. Bu bağlamda şirketin birçok lokasyonunda birçok açık pozisyon oluşmaktadır.

Personelin mesai saatleri 09:00-18:00 arasındadır.Personelinin yüksek moral ve motivasyonunun şirketi daha da ileri taşıyacağını düşünen 3M, bu düşünce yapısı ile yönetim süreçlerini ilerletmektedir.Şirketin personellerine verdiği değeri anlamak için sağladığı yan haklara göz atmamız yeterli olacaktır:

 • Pozisyona göre özel şirket aracı
 • Özel Sağlık Sigortası
 • Servis
 • Yemek Kartı(Setcard, Ticket, Multinet, Sodexo)
 • Satış Primi
 • Yemekhane
 • Tam Gün Sağlık Hizmetleri
 • Kaza ve Hayat Sigortası
 • Bayram Yardımı

Sağladığı yan haklar açısından 3M personeline çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Yan haklara ek olarak 3M personellerinin gelişimine katkıda bulunmak adına düzenli olarak eğitim ve seminerler düzenlemektedir. Bu eğitimlerin içeriği hem kişisel hem de mesleki gelişimi kapsamaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Şirket açık pozisyonlar için kendi bünyesinde bir başvuru sistemi oluşturmuştur. Ancak bu sistemde Türkiye’deki açık pozisyonlar görülmemektedir. Ülkemizdeki iş ilanları ve açık pozisyonlar çeşitli kariyer siteleri üzerinden duyurulmaktadır. Küresel ilanlara ulaşmak ve başvuru yapmak için 3M Kariyer sayfasını incelemelisiniz. https://3m.wd1.myworkdayjobs.com/Search/0/refreshFacet/318c8bb6f553100021d223d9780d30be

Sayfadaki bilgileri incelediğimizde şu anda 674 adet açık pozisyon olduğunu görmekteyiz.

Ülkemizde ise 1 adet açık pozisyon bulunmaktadır.

3M Açık Pozisyonlar

 • İnsan Kaynakları Koordinatörü – İstanbul: Tüm dış kaynaklı bordro süreci ve bordro ile ilgili projelerin koordinasyonunu sağlamaktan, insan kaynakları ile ilgili tüm konularda ilk irtibat kişisi olmaktan ve yeni işe alınan personellerin katılımı veya işten ayrılan personelin sonlandırma sürecini yönetmekten sorumludur.

4 Comments

 1. 3 M fabrikasında çalışmak istiyorum daha önce kalite kontrol ve pakette çalıştım bayan olduğumdan malz aşınalığım var elim hızlıdır

 2. 3m espe Dental malzeme satışı ve ege bölge bayisi olan bir firmada 7 yıldır çalışmaktaydım iki hafta öncesine kadar malzemelerin çoğunluğu hakkında bilgi sahibi olduğumu düşünüyrm umarım birgün 3m ailesine bende katılırım.izmir

 3. özel bir şirkette depo görevlisi olarak çalışmaktayım uygun görülürse sizinle çalışmak isterim 3m ürünleri kullandığımızdan az da olsa ürünlerle ilgili bilgimvar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*