İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

3M Personel Alımı ve İş İlanları 2019

3M Personel Alımı Yapacak

3M’de çalışmak isteyen adaylara müjde. 3M bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve 3M personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

3M iş başvurusu

Firma Hakkında

Dünya üzerinde hizmet veren en iyi 50 şirket sıralamasında yer alan 3M personel alımı yapacağını açıkladı. Buna göre finans alanında uzman olan ve bu alanda çeşitli pozisyonlarda alım yapacağını açıklayan 3M eleman alımı için internet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Araştırma, sorumluluk alma ve pek çok projede yer alabilme gibi imkanlar sunan 3M, çalışanlarına her zaman daha da yükselme imkanı sunmaya devam eden firmalardan biri oluyor.

3M işçi alımı ile ilgili olarak yapılan açıklamaya bakıldığında finans, üretim ve girişimcilik alanında pek çok eleman alımı yapılacağı açıklandı.

Çalışanlarına ödüllendirme politikası uygulayan 3M daha fazla üretim ve daha fazla ilerleme düşüncesi ile birlikte hareket ettiği gibi çalışanlarına şirket hisselerinden de sunarak işlerini büyütmeyi hedefliyor.

3M iş ilanları içerisinde kendinize uygun pozisyonlara başvurarak sizde bu dünya içerisinde yer alabildiğiniz gibi daha da ilerleyerek kalıcı bir yer edinebiliyorsunuz.

3M iş başvurusu yapmanın ardından kabul edilen kişiler şirket tarafından sisteme dahil ediliyor. Çalışma saatleri ve çalışma ücretleri pek çok şirketin aksine oldukça düzenli ve cazip görünüyor.

Çalışanların yüksek gayreti ödüllendirilebildiği gibi, çalışan bağlılığını artırmak adına pek çok organizasyonda yapılabiliyor. 3M güvenlik alımı gibi çeşitli uygulamalarda yapabiliyor.

3M İş İlanları

3M iş ilanı kategorilerinde farklı pozisyonlarda ve farklı şehirlerde alımlar yapıldığını görebilirsiniz. Çalışanlarına çeşitli etkinlikler düzenleyen 3M şirketi pek çok kişinin çalışmayı hayal ettiği oldukça sosyal ve sorumluluk isteyen mühendislik çalışmalarının yapıldığı bir alanı oluşturuyor.

3M engelli personel alımı gibi imkanlarında bulunduğu 3M dünyasında yer almak için 3M iş başvuru formu doldurarak CV bilgilerini vermek gerekiyor.

3M İş Başvurusu Formu

3M iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

3M insan kaynakları kısmında internet üzerinden başvurular gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca farklı şehirlerde alım yapılması halinde kişilerin bizzat 3M binasına giderek başvuruda bulunabiliyorlar.

Başvuru için tıklayın. Staj başvurusu için tıklayın.

Başarımızı iş birliği içinde çalışmamıza borçluyuz. 3M’de İnsan Kaynakları alanında bir profesyonel olarak baktığınız her yerde bu kültürü göreceksiniz. 100 yılı aşkın bir süredir yenilikçi çözümler yaratıyor, tüm dünyadaki insanların yaşamlarını değiştirecek ürünler ve malzemeler üretiyoruz.

Kaydettiğimiz ilerlemenin sırrı, herkesin fikirlerinin dinlendiği ve her takım üyesinin eşit derecede katkıda bulunduğu enerji dolu bir ortamdır. Kariyer fırsatlarımızı keşfedin ve bize katılın.

2 Yorum

  1. resul 18 Mayıs 2014

    özel bir şirkette depo görevlisi olarak çalışmaktayım uygun görülürse sizinle çalışmak isterim 3m ürünleri kullandığımızdan az da olsa ürünlerle ilgili bilgimvar

  2. Fatih 16 Temmuz 2014

    3m espe Dental malzeme satışı ve ege bölge bayisi olan bir firmada 7 yıldır çalışmaktaydım iki hafta öncesine kadar malzemelerin çoğunluğu hakkında bilgi sahibi olduğumu düşünüyrm umarım birgün 3m ailesine bende katılırım.izmir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir