Flormar Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Modanın kalbi İtalya’nın Milano kentinde kurulan Flormar 1970 yılında İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Dünya çapında 110 ülkede 40 bin satış noktasına ulaştı. Türkiye’deki ilk 500 ihracatçı arasında yer almaktadır. Makyaj malzemesi olarak satışa sunduğu ürünlerle en dinamik makyaj markalarından biridir. Renkli kozmetik kategorisinde en hızlı büyüyen marka seçilmiştir.

Flormar Personel Alımı ve İş İlanları

Flormar İş İlanları

Flormar bünyesinde çalışmak isteyen adaylar için fırsatlar sunmaya devam ediyor. Başvurmak isteyen adaylar ilanları inceleyebilir. Firmamız bünyesine dahil olmak isteyen adaylar aşağıda verilen bilgileri inceleyerek dilediğine başvurabilir. Ayrıca firmanın açık pozisyonlara da başvurabilir. Firma eleman ihtiyacını karşılamak için yetenek ve niteliklerine öncelik vermektedir. Çalışma şartları ve maaş konusunda sizleri tatmin edecektir.

Nasıl Başvurulur?

Flormar eleman alımı konusunda ilanları gerekli kariyer siteleri üzerinden duyurup alımları kendi insan kaynakları bünyesiyle gerçekleştirecektir. Firmamız bünyesinde çalıştırmak üzere alacağı adaylarda aranan özellik genel olarak ifade edilecek olursa; başvurduğu iş pozisyonuna uygun eğitim düzeyine sahip olması, takım çalışmasına uyumlu olması, iletişim becerilerine sahip olmasıdır. İş başvuru formu birçok kişisel bilgilerinizi, eğitim durumunuz ve belge sertifikalarınız, iş deneyiminiz gibi daha pek çok bilgiyi istemektedir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Mağaza Satış Danışmanı
  • Bakım Onarım Mühendisi
  • Mağaza Yöneticisi
  • Kasiyer
  • Reyoner

Pozisyon Açıklamaları:

  • Mağaza Satış Danışmanı: Müşterilerin alacağı ürünleri seçmesinde yardımcı olur ve satış faaliyetlerinin firmanın belirlediği hedefler doğrultusunda sorunsuz olarak yürütülmesini sağlar.
  • Bakım Onarım Mühendisi:Mekanik sistemlerin çalışılabilirliğini, bakım gereksinimi ve bakım süresinin azaltılması için gerekli her türlü koşulu mühendislik yetenek ve tekniklerini uygulayan kişidir.
  • Mağaza Yöneticisi:Mağazanın günlük operasyonlarını planlar ve yönlendirir.
  • Kasiyer: Müşterinin kasa ile ilgili tüm işlemlerini ve kasa açılış kapanışlarını yapacak bilgi ve becerileri kullanır.
  • Reyoner: Raflardaki ürünlerinin takibini yaparak, son kullanma tarihi gelen ürünleri ayıran, eksilen, biten ve yeni gelen ürünleri raflara dizen kişidir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı:18

Alım Yapılacak Şehirler:İstanbul, Antalya, Trabzon, Kocaeli, Çanakkale, Bursa, Aksaray, Hatay, Afyon, Diyarbakır, Gaziantep, Kırklareli, Van, Tekirdağ, Nevşehir, İzmir, Amasya, Sivas, Tokat, Ordu, Muğla ve Kayseri.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*