Fırat EDAŞ Personel Alımı ve İş İlanları 2023

2010 yılından itibaren faaliyetlerine başlayan firma Elâzığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli illerinin elektrik dağıtımını gerçekleştirmektedir. Firma bu bölgede enerjisi kesintisiz ve kaliteli bir şekilde dağıtmaktadır. 1.700.000’i aşkın nüfusa sahip bu 27.493km karelik alana hizmet vermektedir.

Son teknolojiye uygun projeler ile sağlıklı hizmetlerine devam eden firma bünyesinde pek çok kişi çalıştırmakta ve bu sayede istihdam desteği sağlamaktadır.

Fırat Edaş İş İlanları

Gerekli olan tüm alt yapıya sahip firma bünyesinde çalışmak üzere personel alımı yapmaktadır. Personel alımlarını internet sitesinden ya da iş ilanları sayfalarından duyurmaktadır. Özellikle elektrik konusunda eğitimli kişileri çalıştıran firma işe aldığı personele gerekli bilgi ve donanımı vermektedir. İş ilanlarını takip ederek firma bünyesinde çalışmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Firma çalışanlarının her türlü ihtiyaçlarını karşılamakta onlara yemek ve yol gibi hizmetler sunmaktadır. Ayrıca bünyesinde çalışan her personele pozisyona uygun olarak dolgun maaş vermektedir. Firma personel alımı yapmadan önce özce çalışılacak pozisyonu belirlemekte daha sonra da pozisyon uygun personel için iş ilanı vermektedir. Kaliteden ödün vermeden hizmetlerine devam ederken kalitesini daha da arttırmak için tecrübeli ve deneyimli kişileri ekibe dahil etmektedir.

Adaylarda bulunması gereken özellikleri uzman ekibi ile belirleyen firma daha sonra bu özelliklere göre iş ilanı yayınlamaktadır. Personel alımı yapılacak zamanlarda iş ilanlarını takip ederek çalışmak isteyenler başvuruda bulunabilirler.

Nasıl Başvurulur?

Böyle kurumsal firmada çalışmak isteyen kişiler iş ilanlarını takip ederek iş ilanları sayfasından başvuru formunu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirler. Elektrik konusunda eğitimli kişiler şirkete CV bırakarak başvuru işlemini gerçekleştirebilirler. Ya da firmanın web sitesindeki kariyer bölümünden iş başvurunu tamamlayabilirler.

Çalışmak isteyen herkes firmaya iş başvurunda bulunabilirler. Ancak aranan şartları taşıyan adayların işe alımı daha yüksek oranda gerçekleşmektedir. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Elektrik Mühendisi
  • Elektrik teknisyeni
  • Dijital pazarlama uzmanı

Pozisyon Açıklamaları

  • Elektrik Mühendisi: Şirketin elektrik projelerini çizen ve uygulamaya koyma yetkisine sahip mühendistir.
  • Elektrik Teknisyeni: Faaliyet gösterilen elektrik alanında teknik konulara hakim ve bu konuda hizmet veren kişidir.
  • Dijital Pazarlama Uzmanı: pazarlama hedeflerine uygun proje geliştiren ve bu projeyi şirkete sunan kişidir. Pazarlama konusunda deneyimli ve tecrübeli personeldir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*