Fi Yapı Personel Alımı ve İş İlanları 2020


Fiyapý Ýnþaat Sanayi

Fi Yapı personel alımı yapacak!

Fi Yapı iş başvurusu yaparak sizde Fi Yapı’ın gücünden güç alabilirsiniz. Fi Yapı personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Fi Yapı eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Fi Yapı insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Hayata geçirdiği nitelikli projelerle emlak sektöründe deneyimli ve güvenilir olmayı amaçlayan ve bunu başaran Fi Yapı A.Ş. inşaat sektöründe hızla büyümeye devam ediyor.

İnsana ve doğaya saygılı projelerini ‘herkes için kaliteli yaşam’ ilkesiyle öne çıkaran şirket yüksek kalitede standartlarla kentsel yaşama katkılar sunuyor. Geçmişte olduğu gibi gelecekteki projelerine de aynı itinayı göstererek kurumsal sorumluluk bilinci ile çalışmalarını sürdürüyor.

Modern mimari, sosyal sorumluluk, yenilikçi anlayışı ve sektördeki en uygun fiyatlarıyla yoğun ilgi toplayan projeleriyle sektörde öne çıkmayı başarmış Fi Yapı A.Ş. şirket bünyesinde kariyer yapmak isteyen adayların  başvurusunu değerlendiriyor.

Sizler de her geçen gün büyüyüp gelişen, başarılı projelere imza atarak ismini geniş kitlelere duyuran Fi Yapı A.Ş. ailesine katılıp, verimli ve kurumsal değerler içinde çalışmak istiyorsanız iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Fi Yapı’ya iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

8 yorum

  1. merhaba adım serkan 1,92 boy 92 kilo 1982 doğumluyum bankalarda güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum güvenlik kartım ve üniversite diplomam var iyi günler

  2. 2013 yılı inşaat teknolojisi teknikerliği bölümü mezunuyum. iş hayatında ileri düzeyde deneyimim olmasa bile. girdiğim yada gireceğim işlerde daima en iyisini yapmaya çalışan birisiyim. Aoutocak kullanmayı biliyorum. 0544 409 9619

  3. merbaba benim adım kasım demir eskişehir osmangazi ünveriteside 1.sınıf öğrencisiyim orta dercede arapaça biliyorum şimden kendim yetiştirmek istiyorum benim için iyi bir deneyim olur diye düşünyorum..05383879131

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*