Fabulist Avm Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Fabulist Avm Personel Alımı Yapacak

Fabulist Avm’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Fabulist Avm bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Fabulist Avm personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Fabulist Avm işi başvurusu

Firma Hakkında

İstanbul Sancaktepe ilçesi Sarıgazi mevkisinde yer alan, çok fazla mağaza çeşitliliği olmamasına rağmen çevresinde bulunan kitlenin ihtiyaçlarını karşılayan ve açıldığı günden bu yana kendini geliştirme yönünde faaliyetlerde bulunan bölgesel bir alışveriş merkezidir.

Mobilya, market alışverişi, moda, giyim, kitap ve teknoloji ürünleri gibi ihtiyaçların rahatlıkla karşılanabildiği Fabulist Alışveriş Merkezi, bünyesinde bulunan çocuk aktivite alanları, sinema salonları ve zaman zaman yaptığı sosyal etkinliklerle de özellikle bölge halkı tarafından sıkça ziyaret edilmektedir.

Ziyaretçi sayısını arttırarak daha fazla kişiye hitap edebilmek amacıyla yeni yatırımlar ve projeler geliştiren Fabulist AVM yönetimi personel alımı yapacağını duyurdu.

10.00-22.00 saatleri arasında hizmet veren Fabulist AVM, çalışanlarına tam zamanlı/yarı zamanlı mesai sistemi uygulamaktadır. Tercihen Sancaktepe çevresinde ikamet edenlerin istihdam edileceğini belirten Fabulist AVM yönetimi çalışanlarına yemek kartı ile birlikte 1.900 TL ile 3.000 TL arasında maaş imkânı sağlamaktadır.

Fabulist Avm İş İlanları

Şehir gürültüsünden ve stresinden uzakta güvenli ve nezih bir alışveriş ortamı arayan ailelerin tercih ettiği Fabulist AVM bu sorumluluğun bilincinde, işini özveri ile yapabilecek, yoğun çalışma şartlarına ve esnek mesai saatlerine uygun olarak çalışabilecek tercihen deneyimli eleman alımı yapacak.

Fabulist Avm İş Başvurusu Formu

Fabulist Avm iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Kariyer siteleri aracılığıyla personel alımı yapmayı tercih eden Fabulist AVM’de çalışmak isteyenlerin uygun şartları sağlamaları kaydıyla iş başvuru formunu doldurmaları ya da Fabulist Alışveriş Merkezi Yönetimi insan kaynakları birimine CV bırakarak başvuru yapmaları gerekmektedir.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*