Eureko Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Eureko Sigorta’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Eureko Sigorta bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Eureko Sigorta personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Eureko Sigorta 1989 yılında tüm sosyal paydaşlarına en iyi sigorta çözümlerini sağlamak amacıyla kuruldu. Kurulduğu günden bu yana tüm paydaşları için yenilikçi çözümler üreterek sektöre liderlik eden sigorta şirketidir. Garanti BBVA ve diğer uluslararası büyük sigorta şirketleriyle kurduğu iş birliğinin de yardımı ile dünya çapında yüz binlerce müşteriye ulaşmıştır. Eureko Sigorta 5 ülkede 17 binden fazla personel istihdam etmektedir.

Eureko Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları

Eureko Sigorta İş İlanları

Eureko Sigorta genç adaylara ve yeni mezunlara en çok kıymet veren şirketlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Gerek uzun dönem staj programları gerekse yeni mezun programlarıyla tecrübesiz adayları eğitip birer profesyonel haline getirmektedirler. Bu sayede personelinin şirkete bağlılığını yüksek tutan Eureko, başarısını da yüksek motivasyonlu ve şirkete bağlı personellerine borçludur.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Teknik Muhasebe Uzmanı İstanbul (Tümü)
2 Data Analyst İstanbul(Asya)
3 Sistem Analisti İstanbul (Tümü)
4 Data Scientist İstanbul(Asya)
5 Data Engineer İstanbul(Asya)
6 Sistem Analisti (Ovm Projesi) İstanbul (Tümü)
7 CRM & Campaign Management Experts İstanbul(Asya)
8 Müşteri İletişim Merkezi Satış Temsilcisi İstanbul (Tümü)

Hafta içi 09:18:00 arası çalışma saatleri olarak belirlenmiştir. Personellerin işe ulaşımı için geniş bir servis ağı kurulmuştur. Ayrıca çalışma saatleri içinde olan öğlen yemeği de şirket yemekhanesinde verilmektedir. Bunlara ek olarak büyük bir sigortacı olan şirket personeline de bu haklardan yararlanma imkanı sunmaktadır. Özel sağlık sigortası, kaza sigortası ve hayat sigortası gibi haklardan tüm personeli yararlanmaktadır. Ayrıca şirket kendi bünyesinde bireysel emeklilik programı da sağlamaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Eureko Sigorta açık pozisyonlarını çeşitli kariyer portallarından ve LinkedIn hesapları üzerinden yayınlamaktadır. Bu adreslerde Eureko Sigorta profiline ulaşarak açık pozisyonları görüntüleyebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için Eureko Sigorta İnsan Kaynakları web sitesini incelemenizi öneririz.

https://www.eurekosigorta.com.tr/kurumsal/kariyer/ik-acik-pozisyonlar/humanResources

Eureko Sigorta Açık Pozisyonlar

  • Oto ve Ferdi Kaza Analiz Uzmanı – İstanbul: Oto ve ferdi kaza birimine ait dönemsel UW bazlı raporlamaları, belirlenen periyotta hazırlamak, arşivlemek, aylık olarak satış performansının azaldığı yerlerde pazar analizi yapmak ve yorumlamaktan sorumludur.
  • Sistem Analisti – İstanbul: Uygulama yazılımı geliştirme projelerinde görev almaktan, proje kapsamının belirlenmesi, iş ihtiyaçlarının toplanması ve analiz edilmesinden sorumludur.
  • Fiyatlandırma Uzmanı – İstanbul: İş geliştirme süreçlerine katılmaktan, piyasa ve rakip analizleri yaparak fiyatlandırma süreçlerini yürütmekten, teknik modellemeler ile üst yönetime sunmaktan sorumludur.
  • Yangın & Sorumluluk Sigortaları – İstanbul: Şirketin belirlediği prim ve karlılık hedeflerini gerçekleştirmek için dağıtım kanallarından gelen talepleri ve anlaşmaları şirketin risk politikası çerçevesinde değerlendirerek sonuçlandırmaktan sorumludur.
  • Yönetim Raporlama Uzmanı – İstanbul: Şirket vizyon, strateji ve hedeflerine bağlı olarak gelişen rapor ihtiyaçlarının karşılanmasına destek verecek, data ve tablo ihtiyaçlarını belirleyecek ve gerekli düzeltmeleri yapmaktan ve aylık, haftalık, günlük raporları hazırlamaktan sorumludur.

2 Comments

  1. 1986 Beyşehir / Konya dogumluyum silahlı kimlik kartım var. taekvan-do , kickbox lisanslı sporcuyum. Antlya’da 5 yıldızlı otelde güvenlik olarak çalışmaktayım. Bankanız bünyesinde çalışmak istiyorum. İRTİBAT: 0541 42 000 42

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*