Eüaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

2001 yılında kurulmuş olan ve Ankara merkezli olarak çalışmalarını sürdürmekte olan EÜAŞ, Türkiye’nin genel enerji ve ekonomi politikasına uygun bir şekilde kamu kuruluş firmasıdır. Açılımı Elektrik Üretim Anonim Şirketi olan firma, elektrik üretim faaliyetlerinde bulunmakta ve ülkemizde elektrik üretiminin oldukça önemli bir kısmını oluşturmaktadır. An itibariyle halen hizmetlerini sürdürmekte olan firma, ülkemizdeki büyük bir kesimin elektrik ihtiyacını karşılamaktadır.

EÜAŞ İş İlanları

Türkiye içerisinde hizmet veren en büyük holdinglerden bir tanesi olan EÜAŞ, yaklaşık olarak 6052 çalışanı ile alanında hizmet vermekte ve çeşitli çalışmalar ortaya koymaktadır. Giderek gelişmekte olan ve sürekli olarak güncellenen teknik kadrosu ile çalışmalarına devam eden Elektrik Üretim Anonim Şirketi, firma için yeni yüzler aramakta ve çeşitli personel açıklarını doldurmak istemektedir. Çeşitli iş pozisyonlarına sürekli olarak takviye yapmakta olan firma, alanında azimli ve hırslı bireylerle çalışmayı hedeflemektedir.

Nasıl Başvurulur?

Türkiye genelinde Elektrik Üretim Anonim Şirketi için iş başvurusunda bulunmak isteyen bireylerin ilk olarak firmanın kendi web sitesine başvurmaları ve marka web sitesi bünyesinde yer alan başvuru formunu doldurmaları oldukça büyük önlem teşkil etmektedir. Site bünyesinde yer alan başvuru formunu doldurmakta olan bireyler, bunun ardından çeşitli personel alım sitelerini de inceleyebilir ve açık iş pozisyonlarına detaylı bir şekilde uluşabilirler.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Firma Teknikeri: Çeşitli alan ve sektörlerde bizzat faaliyet göstermekte olan teknikerler, iş sahasıyla direkt olarak ilişkili işlemlerin gerçekleştirilmesi ile yükümlüdür. Bu bireyler, söz konusu kurum genelinde gerçekleştirilmekte olan pek çok faaliyetin yürütülmesine yardımcı olurlar.
  • Teknik Proje Sorumlusu: Söz konusu kurum bünyesinde gerçekleştirilen çeşitli proje ve çalışmaların işlem sürecinde çalışmayı yakından takip eden ve gerekli yönlendirme ve direktifleri veren kişilerdir. Şirketin hizmet standartları ve ihtiyaçlarına göre çeşitli projelerin başında yer alırlar.
  • Enerji Mühendisi: Enerji alanındaki büyük ölçekli karmaşık sistemleri analiz etmek, bu alanda çeşitli projeler geliştirmek ve projeleri değerlendirmek için çeşitli iş sahalarında görev edinmiş olan bireylerdir. Mühendislikler bölümleri de pek çok farklı dallara ayrılır ve uzmanlaştıkları alan ve sektöre göre birçok farklı yöntem ve metotları bulunur. Enerji mühendisleri, çeşitli iş sahaları içerisinde bulunan teknik eleman ve teknik birçok cihazlardan da direkt olarak sorumludurlar.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: Minimum 18 Yaş.

Çalışma Saatleri: Sürekli / Tam Zamanlı.

Alım Yapılacak Şehirler: Başta Ankara olmak üzere Türkiye geneli.

8 Comments

  1. Merhabalar ismim Sultan Saglik bakanligindan esim 10 yillik ozel guvenlik gorevlisi ama kamu isi balamiyoruz esimin yasi 35 yasini gectigi için esimi alırsanız cok memnun olurum saygılar

  2. Ben genelde temizlik görevlisi olarak çalıştım boyle bi işci alimi olursa çalışmak isterim euas artvin bunyesinde

  3. Ben genelde temizlik görevlisi olarak çalıştım boyle bi işci alimi olursa çalışmak isterim euas artvin bunyesinde

  4. TOKAT TURHAL E.M.L METAL İŞLERİ BÖLUMU KAYNAKÇILIK DALI MEZUNUYUM MESLEGİMDE ENGİN BİLGİYE VE DENEYİME SAHİBİM KAYNAKÇI OLARAK NİHAMİ LİSTEYE GİRE BİLİRMİYİM BU KURUNDA CALISMAK İSTERİM CEP 0535 968 57 27 İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM

  5. ben 2012 71 puan aldım acaba makıne teknısyeni nihami listeye gıre bilirmiyim bursa merkez

  6. ben 2001 den beri enka aş.de bütün termik ve doğalgaz projelerinde kalite kontrolcu olarak çalıştım.2012 de kpss sınavından 70 puan aldım,elektrik mezunuyum bu kurumunuzda çalışmak isterim.

  7. BEN 2008 BERİ SANKO ENERJİ AKIM ENERJİ ÜRETİM TESİSİLERİ YAPIMINDA 2013 YILINA KADAR ÇALIŞTIM SİZLERİLE DE ÇALIŞMAK İSTERİM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*