Estaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Estaş’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Estaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Estaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Estaş Personel Alımı ve İş İlanları

Estaş personel alımları kapsamında kurum bünyesinde farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere alım ilanı yayınlanmaktadır. Estaş dönemsel olarak gereksinimlere göre boş kalan pozisyonlar için eleman arayışına girmektedir. Bu amaçla ihtiyaçlar doğrultusunda alım ilanı yayınlanır. Adaylar açık pozisyonlar içinde kendileri için en uygun birimi seçerek başvurularını yapabilirler.

Kam mili üretimi yapan Estaş yurt içi ve yurt dışı olmak üzere sayıları 16 kadar otomotiv araç üreticileri Estaş’ı tercih etmektedir. Hem orijinal hem de yedek parça imalatı konusunda uzman olan firma pek çok ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir.

Firmanın çalışma kapasitesi genişledikçe ve alım gücü çoğaldıkça alanında çalışacak eleman ihtiyacı da artmaktadır. Firma her geçen gün dev adımlarla büyüyen işletmesine dahil edecek nitelikli elemanları kurumuna katmak istemektedir. Bu amaçla ilan yayınlanmıştır.

Estaş Personel Alımı Yapacak

Estaş personel alımı yapacağı bilgisiniz kısa bir süre vermişti. Estaş bünyesinde görevlendirilmek üzere farklı pek çok pozisyonda eleman ihtiyacı hissedilmiştir. Bu amaçla kurum çeşitli alanlarda görevlendirilmek üzere eleman alımı yapacağı bilgisini vermiştir.

Makale Yazarak Para KazanmakPersonel alım ilanı veren Estaş’ın ila sayfasını takip ederek başvurularınızı ilgili sayfadan yapabilirsiniz. Kurum başvuru yapacak adaylardan bir takım belgeler istemektedir. Bu belgeleri sıralayacak olursak:

 • Nüfus cüzdanı örneği
 • Sağlık belgesi
 • Diploma örneği
 • 6 tane yeni çekilmiş fotoğraf
 • İkametgah belgesi
 • KPPS sonuç kağıdı
 • Askerlik durum belgesi
 • Mesleki alanda yeterlilik belgesi
 • Sicil kaydı
 • Kan gurubu örneği
 • Etik sözleşmesi
 • Aile durumunu bildiren belge
 • SGK sigorta numarası belgesi

Estaş İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Estaş iş başvurusu yapmak için adayların saymış olduğumuz belgeleri tamamlamaları gerekir. Belgeleri eksiksiz bir şekilde hazırlayan kişiler başvuru için kurumun resmi web sitesini kullanabilirler. Burada yer alan başvuru formu doldurularak başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Başvuru için isteyen kişiler CV de hazırlayabilir. Her iki şekilde de başvurunuz onaylanır. Başvurusu onaylanan adaylar içinde şartları en iyi şekilde sağladığı inana adaylar görüşmeye çağrılır. Görüşmede adayın bir takım kişisel özellikleri test edilir. Tüm testleri geçen ve incelemeleri tamamlanan adayların işe kabulü gerçekleşir.

Estaş İş İlanları ve Pozisyonları

Estaş iş ilanları kapsamında adayların başvurabilecekleri pozisyonlar ilan sayfasında yayınlanmaktadır. Güncel olarak ilan sayfası yayınlandığı andan itibaren açık pozisyonlar sıralanır. Bu pozisyonlar içinde mesleki yeterliliklerinize uygun birimleri tercih etmek için başvuruda bulunabilirsiniz.

1 Comment

 1. Esdaş gibi değerli bir o kadar da düzenli bir sektörde çalışmaktan onur duyarım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*