Esbaş Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Esbaş Alımı Yapacak

Esbaş’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Esbaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Esbaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Esbaş Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

İzmir bugün 4 milyona ulaşan nüfusuyla ve 8.500 yıllık geçmişiyle, asırlar boyu dünyada üretim ve ticaretin en önemli merkezlerinden biri olmuştur ve olmaya da devam etmektedir. Ege Serbest Bölgesi, gerek yaklaşık 4,3 milyar dolar yıllık ticaret hacmi ve gerekse 21.000 kişilik istihdamı ile Türkiye’nin en büyük serbest bölgesi ve ihracat üslerinden biri konumundadır.

Ege Serbest Bölgesinin kuruluşuna başlandığı 1990 yılında 40.000 nüfuslu bir köy olan Gaziemir, bugün 150.000’e yaklaşan nüfusuyla Türkiye’nin en hızlı gelişen ve kalkınan ilçesi durumundadır. Bugün Türkiye’de 18 serbest bölge faaliyette olup, yıllık 20 milyar dolar ticaret hacmiyle Türkiye’nin dış ticaretinde %5 paya sahiptir.

Esbaş İş İlanları

Esbaş’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Esbaş İş Başvurusu Formu

Esbaş iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Esbaş’ın iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

3 Comments

  1. İs ilani gözükmüyor nasıl ilanlara ulaşabilirim ve idari ofis ileri ilanlarida gözükmüyor bilgi alabilirmiyim

  2. iyi günler iş ilanları için nasıl başvuru iş başvurusu yapılır bilgi alabilirmiim teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*