Diasa Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

diasa

Diasa personel alımı yapacak!

Diasa iş başvurusu yaparak sizde Diasa’ın gücünden güç alabilirsiniz. Diasa personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Diasa eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Diasa insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kariyer Fırsatları ve Eğitim Olanaklarımız

Hızlı büyümemize paralel yoğun bir tempo içerisindeyiz. Bu tempo çalışanlarımızın sorumluluklarını da arttırdığından mesleki ve kişisel anlamda ilerlemeyi de peşisıra getiriyor.

DIASA, özellikle iş hayatına ilk adımını atan çalışanlarımız için bir nevi akademi rolü oynamaktadır.

Tüm mağaza çalışanlarımız göreve başlamadan önce Eğitim Merkezlerimiz’de bir haftalık teorik ve pratik eğitim sürecini tamamlamakta, kariyer basamaklarını tırmanırken de her kademede, bulundukları pozisyonun gerektirdiği çeşitli eğitimlere katılmaktadır.

Yıllık eğitim planı dahilinde tüm çalışanlarımıza eğitmenlerimiz veya destek aldığımız danışmanlık firmaları vasıtasıyla kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra, mesleki teknik eğitimler de verilmektedir. Bazı pozisyonlar uluslararası merkezimiz İspanya’da eğitimler almayı da gerektirmektedir.

fatgpt

Ayrıca her sene çeşitli üniversitelerin kariyer günlerine katılan DIASA, öğrenci veya yeni mezunlara da staj olanakları yaratmaktadır. Stajyer olarak göreve başlayıp, eğitimlerini tamamladıktan sonra da ailemize katılan ve başarılara imza atan genç arkadaşlarımızla devam ettiğimiz için mutluyuz.

Müşterilerimize hizmet veren ve şirketimizin vitrini diyebileceğimiz mağazalarımızdaki genç ekiplerimiz, Eğitim Merkezlerimiz’de aldıkları 4 günlük pratik ve teorik eğitimlerini tamamlamalarının ardından çalışmaya başlamaktadırlar.

Müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışan güleryüzlü, dinamik, iletişim becerileri kuvvetli ve enerjik çalışanlarımız, mağazadaki tüm işlemlerden sorumludurlar. Bir mağaza görevlisi kasa işlemleri, reyon düzeltme, ürün yerleştirme, temizlik ve müşteriyle ilgilenme işlemlerinin tamamını yürütmektedir. Şirketimiz, mağaza çalışanlarına çok genç yaşlarda olsalar bile bir mağazanın işletimi sorumluluğunu verebilmektedir. Bu sayede hızla gelişen perakende sektöründe kariyer yapma fırsatı verdiğimiz çalışanlarımız, esnek çalışma saatleri içerisinde müşterilerimize karşı sabırla en iyi hizmeti vermektedirler.

Mağaza görevlisi olarak göreve başlayan bir çalışanımız dürüst, azimli ve dinamik çalışmaları ile daha üst seviyelere kadar çıkabilmektedir.

Mağaza içerisinde sırasıyla;

  • Mağaza Görevlisi
  • Mağaza Sorumlu Yardımcısı
  • Mağaza Sorumlusu

Sahada yönetici olarak sırasıyla;

  • Satış Şefi
  • Satış Süpervizörü
  • Satış Müdür Yardımcısı

Satış Müdürü pozisyonuna kadar ilerleme şansı bulunmaktadır.

NOT: Ülker DiaSA’yı satın aldı.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*