Ericsson Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Ericsson Personel Alımı personel alımı yapacak!

Ericsson Personel Alımı iş başvurusu yaparak sizde Ericsson Personel Alımı’ın gücünden güç alabilirsiniz. Ericsson Personel Alımı personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Ericsson Personel Alımı eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Ericsson Personel Alımı insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Bölgesel yapılanmada gerçekleştirilen düzenlemeyle birlikte pazar birimlerinden oluşan Ericsson global yapısından, daha fazla ülkeyi kapsayan bölgesel yapıya geçiş yapıldı. Böylece Ericsson’un mevcut 23 pazar birimi, 10 bölgesel yönetime dönüştürüldü.

Ericsson Türkiye 21 farklı ülke ile birlikte Orta Doğu Bölgesi’nin bir parçası olurken, Ericsson Türkiye & İsrail  Genel Müdürü Anders Lindblad 22 ülkeyi kapsayan yönetimini üstlenecek.

Ericsson Türkiye ve İsrail İnsan Kaynakları ve Organizasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda görev yapmakta olan Yeşim Arkış ise, Ericsson Orta Doğu Bölgesi İnsan Kaynakları ve Organizasyondan Sorumlu Başkan Yardımcılığını yürütecek.

Ericsson Türkiye’nin Ülke Müdürü koltuğuna ise Özgür Tohumcu getirildi. Tohumcu, Ericsson Türkiye ve İsrail pazar biriminde Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

Ericsson Türkiye ve İsrail Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ziya Erdem, 1 Nisan tarihinden itibaren Turkcell ile Ukrayna ve Belarus iştirakleri Life’ı da kapsayan Turkcell Global Müşteri Birimi Başkanlığı görevini üstlenecek.

Ericsson Orta Doğu bölgesinde Türkiye haricinde; Birleşik Arap Emirliği, Suudi Arabistan, Mısır, Cibuti, Eritre, Etiyopya, Sudan, Somali,  Afganistan, Bahreyn, Irak, İran, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Umman, Pakistan, Katar, Suriye, Yemen ve Filistin bulunuyor.

Buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*