Cinemaximum Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Cinemaximum Personel Alımı Yapacak

Cinemaximum’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Cinemaximum bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Cinemaximum personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Cinemaximum personel alımı

Firma Hakkında

Sinema dünyasının öncülerinden olan Cinemaximum pek çok hizmet noktası ile sinemaseverleri mutlu etmeye devam ediyor. Marka bu kapsamda eleman alımı başlatıyor ve pozisyon açıklarını hızlı bir şekilde doldurmayı hedefliyor. Özellikle üniversite öğrencilerine ek gelir kaynağı olmayı hedefleyen marka yarı zamanlı iş anlayışını da benimsemiş durumda. Markanın önem verdiği en kritik konu ise çalışanın muhakkak güler yüzlü olması.

Çeşitli kasa sorumluları ve destek personelleri alacak olan Cinemaximum markası maaş konusunda da oldukça bonkör. Markanın insan kaynakları çalışan mutluluğuna verdiği önemi göstermek amacı ile çeşitli organizasyonlar ve prim sistemleri geliştiriyor. Ayrıca bazı noktalar için servis ve yemek imkânı da sunuluyor. Yarı zamanlı da olsa çalışanların sosyal güvenceleri sağlanıyor.

Cinemaximum İş İlanları

Cinemaximum yayınladığı iş ilanları ile pek çok satış danışmanı, gişe hostesi ve çağrı merkezi müşteri temsilcisi almayı planlıyor. Eleman alımı konusunda hassas davranana marka çalışanının dış görünüşüne dikkat etmesi konusunun üzerinde duruyor. Bunun yanında nazik ve kibar olan, prezantabl bir görünüm sergileyen gençler için çeşitli kariyer fırsatları da sunuyor.

Cinemaximum İş Başvurusu Formu

Cinemaximum iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Cinemaximum personel alımı konusuna hız verdi. Özellikle gişe satış noktalarına çok sayıda insanı istihdam etmeye hazırlanıyor. Hem tam, hem de yarı zamanlı olarak bu alanlara başvuru yapabilir, kariyerinize start verebilirsiniz. İş başvuruları genellikle iş ilanı yayımlayan siteler üzerinden sağlanıyor. Marka bazı zamanlarda kendi web sitesi üzerinden de açık pozisyonları duyuruyor.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*